جشن تکلیف ۱۱ هزار دانش‌آموز دختر بوشهری برگزار شد

0 16
جشن تکلیف ۱۱ هزار دانش‌آموز دختر بوشهری برگزار شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان بوشهر، جشن تکلیف دو هزار دانش‌آموز دختر کلاس سوم ابتدایی مدارس شهر بوشهر با حضور آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، عبدالکریم جمیری نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی، اصغر جعفری معاون توسعه مدیریت و منابع استانداری بوشهر، علی موحدی مدیرکل آموزش و پرورش و مهدی سروش نسیب مدیر آموزش و پرورش شهرستان بوشهر در مصلی جمعه مرکز استان برگزار شد.

در این آیین با اجرای برنامه‌های متنوع و برگزاری نمازجماعت دانش‌آموزی به امامت آیت الله صفایی بوشهری نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه بوشهر، شروع بهار بندگی دانش‌آموزان دختر جشن گرفته شد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان بوشهر در جشن تکلیف و عبادت دانش‌آموزان اظهار کرد: جشن تکلیف دانش‌آموزان پسر و دختر از زیبایی‌های آموزش و پرورش و از فعالیت‌های موثر تربیتی است.

علی موحدی افزود: همزمان با سالروز ایام ولادت حضرت فاطمه زهرا(س)، جشن تکلیف یازده هزار دانش‌آموز دختر کلاس سوم ابتدایی در سراسر استان برگزار شده است.

وی ادامه داد: در ایام سالروز میلاد امام علی(ع)، جشن تکلیف پسران پایه هشتم در سراسر استان برگزار می‌شود.

موحدی عنوان کرد: با توجه به تعطیلی فعالیت حضوری مدارس در دو سال تحصیلی گذشته به دلیل شرایط کرونایی، اجرای برنامه‌های تربیتی همچون جشن تکلیف از اهمیت بیشتری برخوردار است.

وی در پایان یادآور شد: تربیت دانش‌آموز در تراز انقلاب اسلامی و آشنا و مانوس با اسلام ناب محمدی(ص) از رویکرد‌ها و رسالت‌های آموزش و پرورش استان است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.