۲ هزار میلیارد تومان پروژه دهه فجر در کردستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

0 4

۲ هزار میلیارد تومان پروژه دهه فجر در کردستان افتتاح و کلنگ‌زنی می‌شود

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، اسماعیل زارعی‌کوشا ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان در سنندج، اظهار کرد: برنامه‌های مردمی دهه فجر به صورت گسترده در تمام نقاط استان برگزار شود و کمیته‌های ستاد دهه فجر باید رویکرد تبیین اقدامات جمهوری اسلامی را در دستور کار داشته باشند.

وی با بیان اینکه در دهه فجر امسال بیش از ۲ هزار میلیارد تومان پروژه عمرانی در استان افتتاح و یا عملیات اجرایی آن آغاز می شود، اعلام کرد: یکی از مقامات ارشد نظام در مراسم گرامیداشت دهه فجر در استان حضور پیدا می‌کند.

استاندار کردستان با اشاره به اینکه کردستان در شاخص‌ راه روستایی نسبت به میانگین کشوری عقب است، خاطرنشان کرد: در سال گذشته ۱۶۰ کیلومتر یعنی سه برابر میانگین سه سال اخیر راه روستایی در کردستان آسفالت شده است.

استاندار کردستان با بیان اینکه طی یکسال اخیر استان کردستان در زمینه تعهد اشتغال، از رتبه ۳۱ کشور به رتبه سوم رسیده است، خاطر نشان کرد: ۱۲۰ درصد عملکرد تعهد اشتغال یکساله تحقق یافته و به پاس شکرگزاری آن تا پایان سال جشن اشتغال در استان برگزار خواهد شد.

زارعی‌کوشا در ادامه یادآور شد: آنچه که امروزه بعد از توطئه پیچیده غربی‌ها و بیان ابعاد آن بیش از پیش برای مردم روشن شد ، ستاد جنگی است که علیه ایران تشکیل شده تا نظام را با مشکل مواجه کنند.

وی یادآور شد: در جریان اغتشاشات اخیر مردم استان بیش از هرجای دیگری فضاسازی دروغ رسانه‌ها را با چشمان خود دیدند.

استاندار کردستان گفت: تا زمانی که جمهوری اسلامی در حال پیشرفت است و بر آرمان‌های نظام تاکید می‌کند، این دشمنی‌ها همچنان وجود دارد و انقلاب ما مانعی بزرگ در برابر سلطه‌گران خواهد بود.

زارعی‌کوشا یادآور شد: نهاد مقدس سپاه پاسداران در عرصه‌های مختلف عمران و آبادانی در جاهای که مردم نیازمند کمک بودند، همیشه در کف میدان بوده و حتی در هنگام شیوع کرونا بی منت در جاهای مختلف از جمله بیمارستان ها خدمت کردند.

وی اثرگذار و جایگاه سپاه پاسداران در دنیا را پیام تحریم دانست و گفت: هرجایی که دشمن آن را تخریب می کند مشخص می شود که آن موضع اثر گذار بوده است و اکنون اگر سپاه پاسداران در لیست تحریم ها مشاهده می کنیم امری طبیعی و خواری در چشم دشمنان است .

استاندار کردستان گفت: ضمن تجدید میثاق با آرمان‌های انقلاب و خدا قوت به سپاه و بسیج که نیروی جدا از ملت نیست که دشمن را زمین گیر کردن و امنیت کشور را فراهم کرده‌اند.

زارعی‌کوشا تاکید کرد: تا امروز ۲ هزار میلیارد تومان از مصوبات سفر رییس جمهور تخصیص پیدا کرده و این مبالغ باید در پروژه هزینه شود و به طرح‌های نیمه تمام اولویت داده شود لذا تاخیر در ساخت پروژه‌های نیمه‌تمام جایز نیست.

در حاشیه این جلسه، مراسم تودیع و معارفه مشاور و سرپرست اداره کل حوزە استاندار برگزار شد.
در این مراسم از زحمات اسماعیل خزاعی قدردانی و احسان درویشی به عنوان مشاور و سرپرست اداره کل حوزە استاندار کردستان معرفی شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.