استقبال از غرفه ایران در نمایشگاه فیتور ۲۰۲۳ بیشتر از سال های قبل بود

0 6

سفیر ایران در کشور اسپانیا گفت: می توان گفت میزان استقبال عمومی و تخصصی از غرفه ایران در نمایشگاه فیتور ۲۰۲۳ خیلی بیشتر از سال های اخیر بود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از وزارت میراث فرهنگی، حسن قشقاوی سفیر ایران در کشور اسپانیا در بازدید از غرفه کشورمان در چهل و سومین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR که ۲۸ دی تا ۲ بهمن ۱۴۰۱ در مادرید اسپانیا برگزار شد، گفت: پاویون ایران در این دوره از نمایشگاه فیتور با شرکت بسیار فعال دست اندرکاران صنعت گردشگری ایران برگزار شد.

او با بیان اینکه حضور ایران در فیتور ۲۰۲۳ خیلی بهتر، پررنگتر و قدرتمندتر از سال های قبل بود، اظهار داشت: در دوره ای که کرونا را پشت سر گذاشته ایم، می توان گفت میزان استقبال عمومی و تخصصی در این دوره خیلی بیشتر از سال های اخیر بود و غرفه نسبت به دوره های پیشین در جایگاه بهتری قرار گرفته بود.

قشقاوی ادامه داد: همین موضوع موجب شد حضور گردشگران، علاقه مندان، مدیران آژانس های خارجی و مردم اسپانیا خیلی بیشتر از قبل باشد.

سفیر ایران در کشور اسپانیا درباره طراحی پاوین ایران در نمایشگاه FITUR ۲۰۲۳ گفت: غرفه به میزان قابل توجهی شکیل تر، زیباتر و بهتر از سال های قبل طراحی شده و نماد و هویت ایرانی اسلامی روشنی در آن به چشم می خورد.

او با اشاره به ذهنیت اسپانیایی ها و اروپایی ها نسبت به تمدن ایران، خاطرنشان کرد: گروهی از مردم دنیا ذهنیت تمدن دیرینه ای از فرهنگ و تاریخ کشورمان دارند، لذا دیدن نمادهای پرسپولیس و دیگر المان های به نمایش گذاشته شده در این رویداد جهانی در غرفه ایران، برای بازدیدکنندگان جذابیت های مختلفی دارد که می تواند در بهبود نگرش آنان و اصلاح تصویر به نمایش گذاشته شده از کشورمان، تاثیر گذار باشد.

قشقاوی در پایان تصریح کرد: به جرأت می توانم بگویم امسال از هر لحاظ وضعیت فعالیت و حضور ما در این نمایشگاه خیلی بهتر و بیشتر از دوره های پیشین بود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.