سپاه، بازوی قدرتمند و قدرت شکست‌ناپذیر ملت ایران/ اقدام مذبوحانه اروپا راه به جایی نخواهد برد

0 11

بهزاد رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، اقدام پارلمان اروپا در قرار دادن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست گروه‌های به اصطلاح تروریستی را واکنشی کینه‌توزانه، عجولانه و از سر استیصال در پاسخ به ناکامی‌های پی در پی آنان در شکست عزم و اراده ملت شریف ایران اسلامی دانست و گفت: از منظر ملت شریف ایران اسلامی، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی یک نهاد مردمی، عدالت‌گرا و فرهنگی است، که در یک ساحت نظامی به مقابله با ظلم، بی‌عدالتی، تبعیض  برخاسته و مأموریت استقرار عدالت در همه ابعاد را از آغاز فعالیت برای خود تعریف کرده است.

نماینده مردم سقز و بانه در مجلس شورای اسلامی، افزود: سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، بازوی قدرتمند و قدرت شکست‌ناپذیر ملت ایران و نظام اسلامی در همه صحنه‌های پس از پیروزی انقلاب است.

وی یادآور شد: سپاه در طول ۴ دهه گذشته، مظلومانه در برابر تهاجم نظامی و هجوم فرهنگی و توطئه‌های سیاسی علیه جمهوری اسلامی ایستادند، حتی تلاش‌های راهبردی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را در امنیت مردم جهان و مردم اروپا و آمریکا می‌توان دید.

رحیمی تصریح کرد: بدون تردید اقدام مذبوحانه اتحادیه اروپا در تروریستی خواندن مردمی‌ترین نهاد حاکمیتی راه به جایی نخواهد برد و بیش از بیش حقانیت حافظان و مرزداران تمامیت ارضی نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را در پیش برد اهداف مقدس خود عقب نخواهد راند.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی، ضمن محکومیت قاطع اقدام غیرقانونی پارلمان اروپا در پیشنهاد قراردادن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در فهرست خودساخته و بی اعتبار سازمان‌های تروریستی، گفت: امیدواریم که منسجم‌تر از گذشته، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی از امنیت و آرامش مردم ایران، نظام جمهوری اسلامی  و ثبات منطقه حراست و صیانت می‌نماید./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.