احداث ۴ مجتمع و پارک اداری در سیستان و بلوچستان با متوسط پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد

0 8
احداث ۴ مجتمع و پارک اداری در سیستان و بلوچستان با متوسط پیشرفت فیزیکی ۷۵ درصد

به گزارش خبرگزاری فارس از زاهدان، مهدی شهرکی امروز در بازدید از پروژه های عمرانی با بیان اینکه مجتمع های اداری به منظور رفاه حال شهروندان گرامی استان برای دریافت خدمات دولتی احداث می‌شود، اظهار داشت: پارک های اداری شهرستان های هیرمند و مهرستان دارای زیر بنای ۲ هزار و ۷۶۷ متر مربع است که پیشرفت فیزیکی آنها به ۸۵ درصد رسیده است.

وی ادامه داد: همچنین برای ساخت پارک اداری شهرستان سیب و سوران در گستره ۲ هزار و ۷۶۷ متر مربع و با پیشرفت فیزیکی ۷۰ درصد تاکنون افزون بر ۵۴ هزار و ۶۰۴ میلیون ریال اعتبار هزینه شده است.

سرپرست اداره اجرای پروژه های ساختمانی و تاسیسات عمومی اداره کل راه و شهرسازی استان سیستان و بلوچستان از پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصدی ساخت مجتمع و پارک اداری شهرستان زهک خبر داد و افزود: برای تکمیل این پروژه به مساحت یک هزار و ۵۶۰ متر مربع نیز تاکنون بیش از ۷۰ هزار میلیون ریال اعتبار هزینه شود.

شهرکی با بیان اینکه جهت تکمیل پارک های اداری در دست اداره کل راه و شهرسازی شمال استان در مجموع افزون بر ۳۲۰ هزار میلیون ریال اعتبار مورد نیاز است، ابراز امیدواری کرد تا با تخصیص اعتبارات لازم این پروژه‌ها با سرعت بیشتری تکمیل و جهت خدمت‌رسانی به مردم گرامی استان به حوزه‌های مربوطه تحویل داده شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.