بازگشت ۱۵ واحد صنعتی خراسان جنوبی به چرخه تولید

0 17
بازگشت 15 واحد صنعتی خراسان جنوبی به چرخه تولید

به گزارش خبرگزاری فارس از بیرجند، جواد اشرفی امروز با بیان این مطلب در کارگروه تسهیل و رفع موانع تولید استان اظهار داشت: رفع مشکلات واحدهای تولیدی و اقتصادی استان در راستای رونق تولید با جدیت در دستورکار است و با جدیت دنبال می‌شود.

به گفته وی؛ دولت برای رفع موانع و رونق تولید عزم راسخ دارد و مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانکی باید با نگاه بلندمدت و دورنگر در راستای رفع موانع از مسیر تولید و سرمایه‌گذاری تلاش کنند.

وی با ذکر این نکته که باید مدیران در راستای رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی ریسک‌پذیر باشند، بیان کرد: در راستای رونق تولید در استان همچنین تلاش ما این خواهد بود که اثر چک‌های برگشتی خنثی شود و در این خصوص پیگیری‌های لازم را خواهیم داشت.

شایان ذکر است، در این کارگروه مشکلات تأمین برق و گاز مورد نیاز طرح تولید اکسید منیزیم سپنتره شرکت سدید سرام نوین معدن کاو شهرستان نهبندان، تعیین تکلیف وضعیت ماشین آلات تملک شده توسط بانک ملی در واحد تولید لوله‌های پلی پیلن، درخواست امهال تسهیلات بانکی واحد تولیدی توسعه صنایع دوخت فردوس و طرح پرورش شتر مرغ در شهرستان خوسف و بررسی مشکلات تسهیلات اعطایی و تأمین آب مورد نیاز طرح تولید کود در شهرستان قاینات به صورت موردی بررسی و راهکارهای لازم برای رفع برخی مشکلات ارائه شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.