حمایت هسته مقاومت بین‌الملل بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمد از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

0 3
حمایت هسته مقاومت بین‌الملل بسیج دانشجویی کهگیلویه وبویراحمد از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

به گزارش خبرگزاری فارس از یاسوج، هسته مقاومت بین‌المللی بسیج دانشجویی استان کهگیلویه و بویراحمد طی بیانیه‌ای حمایت کامل خود از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را اعلام کرد.

در این بیانیه آمده؛

بسم الله الرحمن الرحیم

《 وَأَعِدُّوا لَهُمْ مَا اسْتَطَعْتُمْ مِنْ قُوَّهٍ وَمِنْ رِبَاطِ الْخَیْلِ تُرْهِبُونَ بِهِ عَدُوَّ اللَّهِ وَعَدُوَّکُمْ وَآخَرِینَ مِنْ دُونِهِمْ لَا تَعْلَمُونَهُمُ اللَّهُ یَعْلَمُهُمْ ۚ وَمَا تُنْفِقُوا مِنْ شَیْءٍ فِی سَبِیلِ اللَّهِ یُوَفَّ إِلَیْکُمْ وَأَنْتُمْ لَا تُظْلَمُونَ: و شما (ای مؤمنان) در مقام مبارزه با آن کافران خود را مهیا کنید و تا آن حد که بتوانید از آذوقه و تسلیحات و آلات جنگی و اسبان سواری زین کرده برای تهدید و تخویف دشمنان خدا و دشمنان خودتان فراهم سازید و نیز برای قوم دیگری که شما بر (دشمنی) آنان مطلع نیستید (مراد منافقانند که ظاهرا مسلم و باطنا کافر محض‌اند) و خدا بر آنها آگاه است. و آنچه در راه خدا صرف می‌کنید خدا تمام و کمال به شما عوض خواهد داد و هرگز به شما ستم نخواهد شد.》

افتخار و عظمت در عین مظلومیت سپاه، آنجا معلوم می‌شود که هر جا بلایی گریبان این سرزمین کهن و این مردم شریف را می‌گیرد، آن نیرویی که با همه‌ی توان برای کمک به میدان می‌آید سپاه است و بسیجی که متصل به آن است. سپاهی و بسیجی دو نیروی اتکای ملت و کشور در سختی‌ها است و مردم ایران این را به خوبی می‌دانند.

آنها از موفقیت‌ها و پیروزی سپاه در جنگ با نیروهای نیابتی آنان در سوریه و عراق عصبانی‌اند، و با این سخنان بیش از پیش نیت پلیدشان را برای اهل حق آشکار می‌سازند.

قطعا اتحادیه اروپا از این که طی ماه‌های اخیر، بعضی کشورهای اروپایی نهایت تلاششان را برای ایجاد هرج و مرج بیشتر در ایران کردند، اما باز هم با رهبری آیت‌الله خامنه‌ای و نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران به ویژه سپاهیان جان بر کف، نقشه‌های شوم شان خنثی و آشکار شد؛ اظهار نگرانی می‌کنند. فرانسه و سایر کشورهای اروپایی که خود را مدافع حقوق بشر می‌خوانند، باید فکری به حال آینده کشور‌های ذیل اتحادیه اروپا بکنند که دارند از درون به خاطر بحران‌های وضع کنونی‌شان از هم می‌پاشند.

سپاه پاسداران در مقابل استکبار و ظلم جهانی شجاعانه مبارزه کرده و خواهد کرد و یاری‌گر مظلومان جهان اسلام و دیگر نقاط جهان خواهد بود و هرگز در مقابل دشمنان مزدور و خائن سر تعظیم فرود نمی‌آورد و همگان متوجه آن هستند که اتحادیه‌ای که خود داعیه‌گر حقوق بشر هست ضد حقوق بشر فعالیت می‌کند و نمونه آشکار آن همین تررویستی خواندن سپاه پاسداران است که نیروهای مبارز حق علیه باطل هستند؛ این در حالی است که خود غرب و اتحادیه اروپا در پشت صحنه‌ها با خوی وحشی‌گری که دارند سالانه باعث کشته شدن هزاران کودک بی‌گناه می‌شوند‌.

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نهاد مقدسی است که در هر جا مشکلی وجود داشت، داوطلبانه پای کار آمد.

از سپاه پاسداران بخاطر اینکه در سیل و زلزله حاضر می‌شوند و شبانه روزی تلاش می‌کنند برای رفع محرومیت در کل کشور؛ از نیروهای قدس برای مبارزه با گروه‌های تروریستی داعش، برای موشک‌هایی که امینت ایران و منطقه را حفظ کردند، برای قدرت برتر شدن منطقه و جهان، برای قدرت فضایی ،برای دفاع از حرم اهل بیت و دفاع از ملت ایران، برای #جانفدا شدن برای مردم و ملت #متشکریم!

هسته مقاومت بین الملل بسیج دانشجویی استان کهگیلویه وبویراحمد، ضمن حمایت کامل از سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، ‌این اقدام بی‌شرمانه و ننگین اتحادیه اروپا را که برخلاف قانون و حقوق بشر است را محکوم کرده و یقین داریم همان گونه که خداوند متعال وعده داده‌اند: ” إِنَّ اللَّهَ یُدَافِعُ عَنِ الَّذِینَ آمَنُوا إِنَّ اللَّهَ لَا یُحِبُّ کُلَّ خَوَّانٍ کَفُورٍ” قطعا پارلمان اروپا متوجه این خواهند شد که تروریستی خواندن سپاه پاسداران انقلاب اسلامی جز اینکه تهدیدی برای خود آنها هست چیزی در بر نخواهد داشت. دشمنان قسم‌خورده‌ی ملت ایران بدانند هیچ‌گاه با اظهار نظرهای موهوم و بی‌پایه نمی‌توانند این پیوند ناگسستنی را میان ملت ما وسپاه سست کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.