شهیدعلی سوری: برای ظهور امام زمان(عج) آماده شوید

0 3
شهیدعلی سوری: برای ظهور امام زمان(عج) آماده شوید

به گزارش خبرگزاری فارس از همدان، «شهید»، شاهد شهود عرفانی شد و نقش هرچه خوبی را در چهارفصل گیتی نمایان کرد و چشم ستارگان آسمان را روشن، ققنوس هشت جنت که هفت آسمان را مجذوب خود کرده است، همان عاشقی که در وادی مقدس عاشقی، پر پرواز گشود و فرشتگان را نوازشگر روح نابش کرد.

می‌خواهیم هر روز را با نامی و یادی از این ستاره‌ها، شب کنیم و کار را با تبرک و مدد از این عارفان عاشق آغاز؛ باشد که ادای دینی باشد بر آن همه رشادت، شهامت، مجاهدت و شجاعت… برگ سبزی، تحفه درویش، تا چه قبول افتد و چه در نظر افتد.

۳۸۷۸/ تبرک لحظاتمان با شهید علی سوری؛

بسم الله الرحمن الرحیم

ولاتحسبن الذین قتلوا فی سبیل الله امواتا بل احیاء عند ربهم یرزقون

هرگز مپندارید کسانی که در راه خدا کشته می‌شوند مرده‌اند بلکه زنده‌اند و پیش پروردگارشان روزی می‌خورند.

با سلام و درود به پیشگاه ولی عصر امام زمان(عج) که نگهدار رزمندگان اسلام در جبهه‌های حق علیه باطل است و با سلام و درود به نایب بر حقش امام امت که آگاهانه دین انقلاب را تا کنون رهبری کرده و همچنین با سلام و درود به همه رزمندگان اسلام که برای رضا و خشنودی خدای خویش در نبرد با دشمن اسلامند و خلاصه با سلام به تمام خانواده های شهدا و مردم همیشه در صحنه انقلاب که هیچ گونه نقطه ضعفی به منافق کوردل نمی‌دهند.

 امیدوارم خداوند متعال در عملیات نزدیک هر چه زودتر دشمن اسلام را خوار و ذلیل کند و ضربه خیلی  سختی بر پیکرش زده شود ما از یاران مهدی(عج) آموخته‌ایم که تا آخرین قطره خون خویش با دشمن بجنگیم و  یک قدم پا به عقب نگذاریم چون می‌دانم که مهدی(عج) ما را فرماندهی می‌کند ما آنقدر پیش برویم و می‌جنگیم که خدای خویش را راضی کنیم.

ما از دشمن نمی‌هراسیم بلکه شجاعانه با هدف و ایمانی مشخص و معین و بدون شک و تردیدی به راهمان همچون یاوران مهدی ادامه می‌دهیم.

پدر و مادر عزیزم! هیچ وقت رنج‌ها و زحمت‌هایتان را فراموش نمی‌کنم زیرا شما آنقدر برای ما زحمت کشیده‌اید که از خود شرمنده‌ام چون تاکنون نتوانستم برای شما که خدمتی که قابل توجه باشد بکنم و اندکی از زحمت‌هایتان را جبران کنم.

وظیفه شرعی من بوده در این مکان مقدس یعنی جبهه که مکان انسان‌سازی و خود را شناختن است بروم و از اسلام عزیز دفاع کنم و به اسلام تا هر اندازه که توان دارم خدمت کنم.

ای عزیزان تا آنجا که می‌توانید سطح آگاهی و معرفت خود را بالا ببرید هر چه بهتر خدای خود را بشناسید و برای اسلام بیشتر خدمت کنید، قرآن بخوانید دعا کنید درس بخوانید و خدا را هیچ وقت فراموش نکنید، واقعاً حیف است خدایی که آنقدر به انسان نزدیک است را از خود دور کنیم.

 به دستور قرآن  و امام علی(ع) تقوای الهی پیشه کنید، زندگی و عمر همچون رودخانه‌ای پرجوش و خروش دائما چون باد می‌گذرد و برای کسانی مفید است که فرصت را غنیمت بشمارند از لحظه لحظه زندگی استفاده کنید قدر این فرصت‌ها را بدانید که دیگر زمان به عقب برنمی‌گردد و تا آن جا که می‌توانید خدا را بخوانید و یاد کنید و خودتان را به سوی او نزدیک کنید خود را بشناسید از نفس‌های  خود حساب بکشید پیش از آنکه آنها از شما حساب بکشند سستی از خودتان نشان ندهید به منافقان کوردل و سست عنصر مجال ندهید، به وسوسه‌های شیطان گوش ندهید، امام زمان را صدا بزنید خود را  برای ظهور مبارکش آماده سازید.

مبادا دنیا شما را فریب دهد، بنشینید و فکر کنید دنیا برای چیست غیر از اینکه خود را باید آماده و به کمال برسانیم به خدا قسم که دنیا در اینجا برایم هیچ شده است به دنیا اعتنا نمی‌کنم چون می‌دانم هدفم چیست و ایمان به هدفم دارم ما در این جا فقط به فکر پیروزی اسلام هستیم که هرچه زودتر با دست  توانای رزمندگان اسلام که دست امام زمان بالای آن است دشمن را نابود گردانیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.