انجام مذاکرات اولیه جهت استقرار اولین شرکت خارجی فناور در پارک علم و فناوری بین المللی جمهوری اسلامی ایران

0 3

اولین جلسه مذاکره با یک شرکت چینی جهت استقرار در پارک علم و فناوری بین المللی ایران برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از سازمان پژوهش های علمی و صنعتی ایران، ، اولین جلسه مذاکره با یک شرکت چینی که در زمینه طراحی و تولید خطوط فرآوری ماشین آلات معدنی فعالیت دارد جهت استقرار در پارک علم و فناوری بین المللی ایران برگزار شد.

در این جلسه که دکتر زمانیان معاون وزیر و رئیس سازمان، دکتر امانی مشاور عالی رئیس سازمان، دکترزرآسوندی مسئول راه اندازی پارک علم و فناوی بین المللی جمهوری اسلامی ایران ، دکتر جوانمرد معاون ارتباط با صنعت و تجاری سازی و آقای مهندس دیوید وی و هیئت همراه از کشور چین حضور داشتند، به بررسی چگونگی فعالیت این شرکت در پارک علم و فناوری بین المللی جمهوری اسلامی ایران پرداخته شد.

با توجه به نوع فعالیت این شرکت مقرر شد تا درخواست این شرکت برای اختصاص یک دفتر تحقیق و توسعه و همچنین فضای کارگاهی جهت فعالیت اولیه در پارک علم و فناوری سازمان در اختیار این شرکت قرار گیرد تا پس از استقرار و بررسی های اولیه جذب پارک علم و فناوری بین المللی جمهوری اسلامی ایران شود. 

شاین ذکر است این شرکت یک مجموعه کامل از آزمایشگاه مواد معدنی ایجاد کرده است که با تجزیه و تحلیل مواد معدنی به ساخت تجهیزات فراوری مورد نیاز معادن می پردازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.