حضور ملت، باطل السحر فتنه‌های دشمن در جنگ ترکیبی و نرم دشمن است

0 12

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ؛ سید نظام‌الدین موسوی ، رئیس ستاد مرکزی دهه فجر در نشست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی که پیش از ظهر امروز (سه شنبه، ۵ بهمن ماه) با حضور رئیس مجلس شورای اسلامی، رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی، سیدمحمد حسینی، معاون امور مجلس ریاست جمهوری، انسیه خزعلی، معاون امور زنان و خانواده ریاست جمهوری، رؤسای کمیته های ۲۹ گانه ستاد مرکزی دهه فجر و با شرکت وبیناری رؤسای شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان های کشور برگزار شد، با بیان اینکه هر ساله ستادی به منظور بزرگداشت دهه مبارک فجر تشکیل می شود که جلساتی را پیش از این دهه برگزار می کنند، گفت: دهه فجر نقطه اوجی برای تجدید بیعت آحاد مردم با آرمان های انقلاب اسلامی است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: دهه فجر فرصتی برای انتقال آرمان ها به نسل های جدید و میزان الحراره ای برای حضور مردم و به نمایش گذاشتن تعهد آنها نسبت به نظام جمهوری اسلامی است که رهبر معظم انقلاب همواره پیش از این دهه بر آن تأکید و بعد از آن نیز، از مراسم های برگزار شده به عنوان نقطه اوج و اقتدار و نماد همبستگی مردم با آرمان های انقلاب و نظام یاد می کنند.

وی در ادامه با بیان اینکه چند سال است که به دلیل شیوع کرونا، راهپیمایی حضوری مردم را نداشتیم و به صورت خودرویی برگزار می شود، عنوان کرد: امسال با بهبود وضعیت کرونا، راهپیمایی گسترده و باشکوهی را برگزار خواهیم کرد. همچنین شرایط چند ماهه اخیر کشور نیز بسیار مهم است که دشمن با همه امکانات و توان خود در جنگ ترکیبی که به همراه دست پرورده هایش به راه انداخت تا به نظام آسیب بزند.

موسوی در ادامه با بیان اینکه حضور ملت در طول همه این سال ها عنصر باطل السحر فتنه ها و جنگ ترکیبی و نرم دشمن بوده است، اظهار داشت: اقدامات دیگری نیز برای حفظ نظام مهم بوده است اما فیصله بخش تمامی آنها، حضور مردم بوده که مصداق بارز آن برگزاری باشکوه راهپیمایی ۲۲ بهمن است.

سخنگوی هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مردم با حضور قاطعانه خود امید را به جامعه تزریق کرده و پاسخ مناسب و قاطعی می دهند، عنوان کرد: بر این اساس از یک ماه قبل ستاد مرکزی دهه فجر، بنده را به عنوان رئیس این ستاد انتخاب کرد و کمیته های ۲۹ گانه نیز در جریان آن تشکیل شد و جلساتی به صورت هفتگی شکل گرفت.

وی در ادامه با بیان اینکه ستاد دهه فجر در دستگاه های مختلف نیز شکل گرفته است، اظهار کرد: حتی دهیاری ها نیز به این موضوع ورود کرده و سامانه های ستادی در آنها شکل گرفته اند، از این رو ۴ هزار ستاد در سراسر کشور داریم. همچنین با نهادهایی که مخاطب بیشتری دارند مثل وزارتخانه های آموزش، علوم، کار و ورزش به صورت جداگانه جلساتی داشتیم.

موسوی با اشاره به اینکه دشمن، اقشاری همچون جوانان و زنان را هدف قرار داده است، عنوان کرد: از این رو تلاش کرده ایم برای مقابله با این حربه دشمن، ما نیز از ظرفیت موجود در این اقشار استفاده کنیم و آنها را نیز پای کار بیاوریم چرا که دهه فجر صحنه جهاد تبیین و حضور مردم است.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم ادامه داد: فضای برگزاری دهه فجر امسال با توجه به اینکه میان دو عید میلاد امیرالمومنین علی(ع) و مبعث پیامبر(ص) قرار گرفته است، باید با نشاط و با سرور باشد. همچنین بخش عمده ای از پروژه های کشور نیز در این دهه افتتاح می شود که خود امید به جامعه را تزریق می کند. صداوسیما و رسانه ملی نیز قرار است این رویداد با شکوه را به بهترین نحو پوشش داده و دستاوردهای بخش های مختلف نظام را منعکس کنند.

رئیس ستاد مرکزی دهه فجر در پایان با بیان اینکه این روزها همه مردم مشکل اقتصادی دارند که قابل انکار نیست، خاطرنشان کرد: با این حال مردم دلبسته نظام و انقلاب بوده و همواره آن را نشان داده اند و امسال نیز به صحنه خواهند آمد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.