تامین بیش از ۲۹۰ هزار لیتر سوخت برای پروازهای چهارمحال و بختیاری

0 4

تامین بیش از 290 هزار لیتر سوخت برای پروازهای چهارمحال و بختیاری

ساسان تیموری امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در شهرکرد گفت: واحد سوخت‌گیری هواپیمایی شهرکرد، تأمین‌کننده پایدار سوخت پروازهای فرودگاه بین‌المللی شهرکرد، بالگردهای ارگان‌ها و اورژانس چهارمحال و بختیاری در شرایط معمول و وضعیت نامساعد جوی زمستانی و بحران‌هاست.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه چهارمحال و بختیاری بیان داشت: سوخت‌گیری هواپیمایی شهرکرد، تاسیساتی فعال و پویاست و با کنترل کیفی سوخت ATK و رصد وضعیت مخازن و تجهیزات فنی، عملیات سوخت‌رسانی امنی را برای پروازهای فرودگاه استان فراهم می‌کند.

وی اظهار داشت: از فروردین تا پایان دی‌ماه سال جاری سوخت موردنیاز هواپیماها و بالگردهای ارگان‌ها و اورژانس استان، به مقدار ۲۹۰ هزار و ۷۱۰ لیتر ATK، توسط این تاسیسات برای ۱۹۹ پرواز، تامین شده است.

تیموری اظهار داشت: با توجه به عملکرد مطلوب تاسیسات سوخت‌گیری هواپیمایی شهرکرد، در همه شرایط حتی با وجود وضعیت نامساعد جوی این روزها، مشکلی در تامین سوخت پروازهای تنها فرودگاه استان نداشته‌ایم.

وی تصریح کرد: نظارت بر عملیات سوخت‌گیری هواپیمایی شهرکرد به صورت دوره‌ای توسط واحدهای فنی و عملیاتی و کارگروه معین انجام می‌شود تا از عملکرد و سلامت تجهیزات این تاسیسات اطمینان حاصل شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.