اجرای سه هزار برنامه مختلف در ایلام به مناسبت ایام الله دهه فجر

0 30

اجرای سه هزار برنامه مختلف در ایلام به مناسبت ایام الله دهه فجر

  به گزارش خبرگزاری فارس از ایلام، حجت الاسلام علی چراغی پور سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام روز شنبه در ستاد گرامیداشت چهل و چهارمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی در این استان  گفت: در استان ۲۵ کمیته تخصصی ستاد گرامیداشت یوم الله دهه فجر انقلاب اسلامی، فعالیت های گسترده ای را در راستای پرشور برگزار کردن برنامه های دهه فجر خواهند داشت و بیش از ۳ هزار برنامه توسط دستگاه های اجرایی و نهادهای انقلابی و مردمی، به ستاد گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی اعلام شده است.

وی افزود: ماحصل این برنامه ها برگزاری باشکوه یوم الله ۲۲ بهمن خواهد بود که امسال با شکوه خاصی با حضور با حماسی و دشمن شکن اقشار مختلف مردم برگزار می شود.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان ایلام گفت: در این کمیته ها برنامه ریزی های لازم برای برگزاری برنامه های ستاد دهه فجر در مناطق مختلف شهری و روستایی و عشایری انجام و مراسم ویژه یوم الله دوازدهم بهمن ماه در سراسر استان ایلام برگزار می شود، همچنین مراسم مهمانی لاله ها در سطح استان با پیام مقام معظم رهبری در سطح مزارها و گلزارهای شهدا اجرا می شود.

حجت الاسلام چراغی پور گفت: برنامه های دهه فجر باید نمایش اقتدار، همبستگی، انسجام و وحدت و عزم ملی باشد و نیازمند موقعیت شناسی است و برگزاری شایسته ایام الله دهه فجر انقلاب اسلامی بایستی بازتاب دهنده ارزش های انقلاب و نظامی اسلامی باشد.

وی با بیان این که پیروزی انقلاب اسلامی نماد اراده پولادین ملت ایران اسلامی با دستان خالی و عزمی الهی برای بیرون راندن طاغوت از ایران است، اظهار داشت: دهه فجر تجلی توجه خاص خداوند متعال به ملت ایران اسلامی بود که تبلور آن در حرکت عظیم مردمی ایران در استقرار نظام اسلامی برگرفته از مکتب حیات بخش اسلام است.

این مقام مسئول با بیان اینکه شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی به مناسبت تبیین ارزش ها و دستاوردهای انقلاب اسلامی به منظور برپایی نمایش دیگری از عقلانیت دینی برنامه های اثربخشی را در طول دهه مبارک فجر تدوین کرده است، افزود: برنامه های گرامیداشت دهه فجر سال جاری با شعار ایران استوار ۴۴ سال افتخار برگزار می شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.