پلیس دیپلماتیک بر اساس پروتکل‌های مشخص عمل می‌کند/ در آینده نزدیک خبرهایی درباره مهار سرقت خواهید شنید

0 34

سردار احمدرضا رادان در گفت‌وگوی اختصاصی با خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت به نشست مشترک خود با نمایندگان عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی اشاره کرد و گفت: مباحثی که در وظایف فرماندهی انتظامی است و برنامه های آتی که باید داشته باشیم را در نشست مشترک با کمیسیون امنیت ملی مطرح و به بررسی آنها پرداختیم.

فرمانده کل نیروی انتظامی کشور افزود: همچنین مشکلاتی که در بحث بودجه نیروی انتظامی داریم را با نمایندگان در میان گذاشتیم، جلسه بسیار خوبی بود، تبادل نظر انجام شد و اعضای کمیسیون امنیت ملی مجلس نیز گفتند که در حد توان خود کمک می‌کنند تا بخشی از موضوعات این مجموعه حل شود.

سردار رادان در پاسخ به سوال دیگری در خصوص برنامه نیروی انتظامی در دوره مدیریت جدید برای کاهش و مهار سرقت در کشور، گفت: در آینده نزدیک خبرهایی خواهید شنید.

وی همچنین در خصوص حادثه سفارت کشور جمهوری آذربایجان در تهران و اختیارات پلیس دیپلماتیک، گفت: پروتکل‌هایی که برای بحث حفاظتی از این نوع اماکن هست، مشخص است و بر اساس همان پروتکل ها عمل می‌کنیم.

پس از آن‌که حضرت آیت‌الله خامنه‌ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در حکمی سردار سرتیپ احمدرضا رادان را به فرماندهی کل انتظامی جمهوری اسلامی ایران منصوب کردند، این اولین حضور فرمانده نیروی انتظامی در مجلس شورای اسلامی بود. سردار رادان امروز در دو کمیسیون امورداخلی کشور و شوراها و امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس حضور یافت./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.