نشست مجمع نمایندگان استان گلستان برگزار شد

0 6

مجمع نمایندگان استان گلستان با حضور دکتر سجادی در وزارت ورزش و جوانان طی نشستی پیرامون مسائل و مشکلات حوزه ورزش و جوانان استان برگزار شد.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی دولت به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در این نشست استاندار گلستان گفت: ورزشکاران این استان در رشته‌های مختلف، عضو تیم ملی هستند و این موفقیت‌ها در تمام رده‌های سنی در استان وجود دارد. در بخش بانوان نیز استعدادهای بسیار خوبی داریم که در لیگ‌های کشوری و تیم‌های ملی مشغول به فعالیت هستند.

علی محمد زنگانه استاندار گلستان در این جلسه اظهار داشت: وظیفه خود می‌دانم که از زحمات مجموعه وزارت ورزش و جوانان و دولت سیزدهم تشکر کنم که با وجود محدودیت‌ها تلاش زیادی برای توسعه ورزش استان گلستان انجام می‌دهند.

وی افزود: ۱۵۰ ورزشکار این استان در رشته‌های مختلف عضو تیم ملی هستند و این موفقیت‌ها در تمام رده‌های سنی در استان وجود دارد. در بخش بانوان نیز استعدادهای بسیار خوبی داریم که در لیگ‌های کشوری و تیم‌های ملی مشغول به فعالیت هستند. تلاش همه مسئولین استان این است که در خدمت ورزشکاران گلستانی باشیم.

استاندار گلستان تصریح کرد: از دکتر سجادی و معاونین وزارت ورزش و جوانان تقاضا داریم ترتیبی اتخاذ کنند که مصوبات سفر ریاست جمهوری به استان اختصاص داده شود که بتوانیم پروژه‌های نیمه تمام را تکمیل کنیم و گام موثری برای توسعه ورزش استان برداریم.

زنگانه خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه ۵۰ هیات استانی و ۶۷۰ هیات شهرستانی در گلستان مشغول به فعالیت هستند گزارش ارائه شده از عملکرد هیات‌ها خیره کننده بوده است. تحرک بسیار خوبی در ورزش استان گلستان در دولت سیزدهم آغاز شده است و امیدواریم که رشته‌های ورزشی استان همچون گذشته بتوانند در سطح اول کشور باشند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.