نخست وزیر یمن: به پروژه مقابله با دشمن صهیونیستی از یمن تا فلسطین و ایران پایبندیم

0 20


نخست وزیر یمن: به پروژه مقابله با دشمن صهیونیستی از یمن تا فلسطین و ایران پایبندیم

نخست وزیر دولت نجات ملی یمن از دولت و مردم ایران به خاطر ایستادگی در کنار مردم یمن در مقابل تجاوزات ناعادلانه ائتلاف سعودی تشکر کرد.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، عبدالعزیز بن‌حبتور، نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در صنعا امروز شنبه با تمجید از عملیات قهرمانانه گروه های مقاومت در قدس اشغالی گفت که ما به پروژه مقابله با دشمن صهیونیستی از یمن تا فلسطین و ایران پایبندیم و از دولت و مردم ایران به خاطر ایستادگی در کنار مردم یمن تشکر می‌کنیم.

نخست وزیر دولت نجات ملی یمن در مراسم افتتاحیه راهنمای خدمات در صنعا گفت که ما در یمن در کنار پروژه مقابله با دشمن صهیونیستی ایستاده‌ایم و به خط مقاومت که از صنعا تا فلسطین و تهران امتداد دارد، پایبند هستیم.

سایت رسمی «انصارالله» نوشت که عبدالعزیز بن‌حبتور عملیات بزرگ و قهرمانانه فلسطینیان علیه اشغالگران رژیم صهیونیستی در قدس اشغالی را ستود و ادامه داد: از دولت و مردم ایران به خاطر ایستادگی در کنار یمن در مقابله با تجاوز نظامی ائتلاف عربستان سعودی تشکر می‌کنم.

نخست وزیر دولت نجات ملی یمن گفت: ما به عملیات قهرمانانه فلسطین در قدس اشغالی درود می‌فرستیم. این عملیات در پاسخ به جنایت‌های رژیم صهیونیستی علیه مردم فلسطین است.

انصارالله یمن نیز با صدور بیانیه‌ای از عملیات قهرمانانه مقاومت فلسطین در قدس اشغالی علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی تمجید کرد و اعلام کرد: اشغالگران رژیم اسرائیل از این لحظه دیگر از عملیات مجاهدین فلسطین در امان نخواهد بود.

جنبش انصارالله یمن در این بیانیه از امت‌های آزاده خواست که از مردم فلسطین و جنبش‌های جهاد اسلامی و مقاومت فلسطین حمایت کنند؛ زیرا آنها تنها گزینه برای شکست اشغالگری رژیم صهیونیستی و آزادی فلسطین و مقدسات اسلامی هستند.

حزب الله لبنان نیز در بیانیه‌ای ضمن تبریک به مردم و مقاومت فلسطین بعد از اجرای عملیات قهرمانانه روز گذشته در قدس اشغالی که منجر به هلاکت و زخمی شدن ده‌ها صهیونیست شد، بر همبستگی با ملت فلسطین و حمایت مطلق از آنها تاکید کرد.

طی ۲۴ ساعت گذشته دو عملیات در قدس اشغالی توسط مبارزان فلسطینی روی داد که دومین آن در شهرک «سلوان» واقع در قدس اشغالی رخ داد که در جریان آن دو صهیونیست به شدت زخمی شدند.

شب گذشته نیز انجام عملیات قهرمانانه‌ استشهادی در قدس اشغالی توسط مجاهد فلسطینی شهید «خیری علقم» منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها صهیونیست شد. این عملیات دلیرانه دشمن را سردرگم کرد و شکنندگی امنیت و اقدامات آن را نشان داده رعب و وحشت را در دل رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان آن ایجاد کرد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.