واکنش انصارالله یمن به عملیات قهرمانانه مقاومت فلسطین در قدس اشغالی

0 4


واکنش انصارالله یمن به عملیات قهرمانانه مقاومت فلسطین در قدس اشغالی

دفتر سیاسی انصارالله یمن عملیات قهرمانانه در قدس اشغالی فلسطین را که منجر به کشته و زخمی شدن چندین صهیونیست شد، تبریک گفت و از ملت‌های آزاده خواست از مردم فلسطین حمایت کنند.

به گزارش گروه بین‌الملل خبرگزاری تسنیم، انصارالله یمن دیروز جمعه با صدور بیانیه‌ای از عملیات قهرمانانه مقاومت فلسطین در قدس اشغالی علیه رژیم اشغالگر صهیونیستی تمجید کرد و اعلام کرد: اشغالگران رژیم اسرائیل از این لحظه دیگر از عملیات مجاهدین فلسطین در امان نخواهد بود.

سایت رسمی «انصارالله» یمن در این بیانیه از عملیات قهرمانانه مجاهدین در قدس اشغالی که چندین کشته و زخمی از صهیونیست‌ها را به‌جای گذاشت تمجید کرد و گفت: «این عملیات، ارکان رژیم موقت صهیونیستی را متزلزل کرد و منجر به این شد که رژیم صهیونیستی حساب‌های خود را بررسی کند و بداند که از این لحظه دیگر از عملیات مجاهدین فلسطین در امان نخواهد بود.»

در ادامه این بیانیه آمده است که انصارالله یمن دست مجاهدان فلسطینی را برای تداوم این عملیات‌های مبارک به‌گرمی می‌فشارد که توانستند امت اسلامی را سرافراز کنند.

دفتر سیاسی جنبش انصارالله از امت‌های آزاده خواست که از مردم فلسطین و جنبش‌های جهاد اسلامی و مقاومت فلسطین حمایت کنند؛ زیرا آنها تنها گزینه برای شکست اشغالگری رژیم صهیونیستی و آزادی فلسطین و مقدسات اسلامی هستند.

شب گذشته انجام عملیات قهرمانانه‌ استشهادی در قدس اشغالی توسط مجاهد فلسطینی شهید «خیری علقم» منجر به کشته و زخمی شدن ده‌ها صهیونیست شد. این عملیات دلیرانه دشمن را سردرگم کرد و شکنندگی امنیت و اقدامات آن را نشان داده رعب و وحشت را در دل رژیم اشغالگر و شهرک‌نشینان آن ایجاد کرد.

شب گذشته رسانه‌های رژیم صهیونیستی از عملیات بزرگ مقاومت در قدس اشغالی و هلاکت دست‌کم هشت صهیونیست خبر دادند. پلیس رژیم صهیونیستی جمعه‌شب اعلام کرد، «خیری علقم» از اهالی قدس اشغالی عامل عملیات استشهادی در این شهر بوده است.

این عملیات انتقام‌جویانه و استشهادی درحالی صورت گرفت که روز پنجشنبه صهیونیست‌ها در یورشی وحشیانه به اردوگاه جنین دست‌کم ۱۰ فلسطینی را به شهادت رسانده و بیش از ۲۰ تن را زخمی کردند. به گفته منابع صهیونیستی، عامل عملیات استشهادی قدس نیز به شهادت رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.