دیدار عیدانه دکتر حسینی با پدر شهیدان میر محکم

0 48

معاون رئیس جمهور صبح امروز به مناسبت میلاد فرخنده مولی الموحدین حضرت علی علیه السلام و نکوداشت روز پدر با پدر بزرگوار شهیدان احمد، محمود و عباس میر محکم دیدار و این روز فرخنده را به ایشان تبریک گفت.

دکتر سید محمد حسینی در این دیدار صمیمی با ابلاغ سلام و تحیت آیت الله رئیسی از صبر و روحیه بالای پدر شهیدان تجلیل و با تبریک میلاد امام علی و روز پدر برای وی سلامتی و عزت و سربلندی روزافزون آرزو کرد.
 معاون رئیس جمهور خاطرنشان کرد: رئیس جمهور و اعضای هیات دولت خود را مدیون خون پاک فرزندان برومند شما والدین شهیدان می دانند و همراه با مردم از هیچ کوششی برای استمرار خط نورانی شهدا دریغ نخواهند کرد.
 معاون رئیس جمهور روحیه بالای والدین شهیدان را ستودنی و نشات گرفته از ایمان عمیق آنان دانست و اظهارداشت:  والدین شهیدان با همین روحیه و بر اساس مکتب سیدالشهدا و ائمه اطهار فرزندانی تربیت کردند که عزت و سرافرازی ایران اسلامی مدیون خون پاک آنان است و امروز هم راست قامت و محکم از راه پرفروغ فرزندان خود دفاع می‌کنند و حقیقتاً با حضور در بین والدین شهدا و مشاهده این چنین روحیه ای،  برای خدمت به مردم انرژی و نشاط می گیریم.
 معاون رئیس جمهور با اشاره به توصیه پدر بزرگوار شهیدان میر محکم در خصوص حرکت پشت سر رهبر عزیز و رسیدگی به مشکلات مردم تاکید کرد: دولت با توجه به رهنمودهای رهبر فرزانه انقلاب، همه توان خود را به کار گرفته است تا از مشکلات و نگرانی های مردم گره گشایی کند و به فضل الهی همانطور که با روحیه جهادی و انقلابی توانستیم از جنگ تحمیلی پیروزمندانه خارج شویم قطعاً از جنگ اقتصادی نیز با موفقیت عبور خواهیم کرد.
پدر شهیدان میر محکم در این دیدار صمیمی با اظهار خوشحالی از حضور معاون رئیس جمهور و توجه دولت به خانواده شهیدان خاطراتی از فرزندان شهید خود بیان کرد و گفت خانواده شهدا از اینکه رئیس جمهور و اعضای دولت پیرو صدیق سخنان سید بزرگوار و ولی فقیه مان هستند خوشحال هستیم و انتظار داریم مشکلات مردم و جوانان را به سرعت برطرف کنند.
 شهیدان احمد، عباس و محمود طی سالهای ۶۴ تا اوایل سال۶۵ به ترتیب در سنین ۱۶،  ۱۹ و ۳۰ سالگی به درجه رفیع شهادت نائل آمدند.
 لازم به ذکر است به مناسبت میلاد با سعادت امیرالمومنین علی علیه السلام و روز پدر برخی از اعضای دولت، معاونین رئیس جمهور و شماری از مدیران ارشد دولتی با خانواده معظم شهدا دیدار نمودند و در این راستا بیش از ۷۰ دیدار با پدران چند شهیدی به نمایندگی از هیات دولت در سراسر کشور انجام می‌شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.