آماده باش ۱۶۰ تیم امدادی هلال‌احمر تهران در راهپیمایی ۲۲ بهمن

0 48

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران به تشریح برنامه‌های هلال احمر برای ارائه خدمات امدادی و درمانی در راهپیمایی ۲۲ بهمن در تهران پرداخت.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی جمعیت هلال احمر؛ شاهین فتحی مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران درباره برنامه ریزی‌های این جمعیت برای ارائه خدمات امدادی در راهپیمایی ۲۲ بهمن گفت: بر اساس هماهنگی‌هایی که از ماه‌ها قبل برای پوشش امدادی ۲۲ بهمن انجام شده، اقدام به برپایی ۳۰ پایگاه امداد و نجات و پشتیبانی با حضور ۷۳۰ نیروی انسانی اعم از نجات گر و امدادگر و ۸۰ دستگاه آمبولانس که مجموعا ۱۶۰ تیم امدادی را تشکیل می دهد، نسبت به پوشش امدادی مراسم اقدام می‌کنیم. 

فتحی در ادامه بیان کرد: در این راهپیمایی یک پایگاه فرهنگی هم برپا خواهد شد و نسبت به ارائه مطالب آموزشی و مباحث فرهنگی در طی مراسم اقدام خواهیم کرد.

مدیر عامل جمعیت هلال احمر استان تهران در ادامه تشریح کرد: محلی برای استراحت سالمندان در مسیر راهپیمایی، ایجاد چادرهایی برای اقامه نماز برپا و ۲ پایگاه درمانی هم در طول مسیر با حضور پزشکان و کادر دارو و درمان در میدان انقلاب و میدان آزادی ایجاد خواهد شد تا  به درمان سرپایی مردم بپردازند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.