صندوق رفاه دانشجویان به نیازهای رفاهی دانشجویان سراسر کشور توجه دارد

0 31

رئیس صندوق رفاه دانشجویان در حاشیه همایش معاونین دانشجویی در اهواز در دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر حضور یافت و از مراکز رفاهی دانشجویی این دانشگاه بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی وزارت علوم به نقل از صندوق رفاه دانشجویان، دکتر مسعود گنجی در حین بازدید از فضاهای رفاهی دانشجویی عنوان کرد: صندوق رفاه دانشجویان به نیازهای رفاهی دانشجویان سراسر کشور توجه داشته و در جهت رفع این نیازها به نحو احسن در قالب سیاست‌های حقوقی و وظایف تعریف شده خود تلاش و اهتمام مضاعف دارد.

رئیس صندوق رفاه دانشجویان با یادآوری و تاکید بر اهتمام وزارت علوم، تحقیقات و فناوری بر ساخت ۲۰۰ هزار خوابگاه متاهلی و تشکیل قرارگاه مرکزی به همین منظور، از سرای دانشجویی شهیده عصمت محمدی بازدید و در جریان مسائل و مشکلات این سرا و سایر موارد رفاهی دانشجویان این دانشگاه قرار گرفت.

وی در نشستی مشترک با دکتر امیر اشتری لرکی، سرپرست دانشگاه علوم و فنون دریایی خرمشهر ضمن یادآوری مساعدت‌های صندوق رفاه دانشجویان افزود: در راستای تامین بخش اعظمی از نیازهای رفاهی دانشجویان گرامی، صندوق رفاه دانشجویان مساعدت‌های لازم را در سال ۱۴۰۰ و در سال جاری برای دانشگاه‌های استان خوزستان داشته است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.