یک مامور پلیس در خوی به شهادت رسید/ تقدیم جان مدافع وطن در راه تامین امنیت مناطق زلزله‌زده+جزئیات

0 13

یک مامور پلیس در خوی به شهادت رسید/ تقدیم جان مدافع وطن در راه تامین امنیت مناطق زلزله‌زده+جزئیات

به گزارش خبرگزاری فارس از ارومیه ، یک مامور فراجا به نام گروهبان یکم محمدرضا حاجی حسین لو شب گذشته در منطقه زرآباد خوی به شهادت رسید.

درگیری با سارقین مسلح علت شهادت این مامور پلیس بوده است.

فرمانده انتظامی استان از شهادت یکی از ماموران پلیس که برای تامین امنیت و امدادرسانی به مناطق زلزله زده شهرستان خوی اعزام شده بود در حین انجام ماموریت و مبارزه با سرقت، خبر داد.

سردار رحیم جهانبخش در تشریح این خبر  اظهار داشت: گروهبان یکم “محمدرضا حاجی حسینلو” از ماموران کلانتری خدمات انتظامی ارومیه که برای امدادرسانی و تامین نظم و امنیت مناطق زلزله زده شهرستان خوی اعزام‌شده بود، در حین انجام ماموریت، توسط سارق مجروح که به علت شدت جراحات وارده  به درجه رفیع شهادت رسید.

وی تصریح کرد: با اشراف اطلاعاتی پلیس امنیت عمومی و  همچنین حضور کارآگاهان پلیس آگاهی، متهم فراری در کمترین زمان ممکن دستگیر و به مقر پلیس هدایت داده شد.

این مقام ارشد انتظامی با تبریک و تسلیت شهادت گروهبان یکم “محمدرضا حاجی حسینلو”  گفت:‌ کارکنان پلیس در خط مقدم برخورد با ناهنجاری‌ها و جرایم مختلف هستند و  هرگز اجازه نخواهیم داد در مناطق زلزله زده شهرستان خوی، کسی خدشه‌ای به امنیت و آرامش خاطر شهروندان عزیز وارد کند.

فرمانده انتظامی استان آذربایجان غربی در پایان خاطر نشان کرد:  شهادت هنر مردان خداست که با هنرمندی خود امنیت و آرامش جامعه را تضمین می‌کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.