اشتغالزایی برای ۵ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد در قزوین

0 15

اشتغالزایی برای ۵ هزار نفر از مددجویان کمیته امداد در قزوین

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، ناصر ظاهری در دیدار با مدیر عامل بانک سپه اظهار کرد: با همکاری خوب بانک های عامل و اعطای تسهیلات به واجدین شرایط که توانایی ایجاد شغل را داشتند، کمیته امداد توانسته است ۵۰۰۰ فرصت شغلی طی ۱۱ ماه نخست سالجاری ایجاد کند.

وی افزود: ایجاد ۸۲۰۰ فرصت شغلی برای کمیته امداد در نظر گرفته شده که با برنامه ریزی های صورت گرفته و با تلاش همکاران و مساعدت بانکهای عامل تا پایان سال به این عدد خواهیم رسید.

وی اضافه کرد: با بازدیدهای صورت گرفته از طرحهای اشتغال، خوشبختانه ۹۵ درصد طرح های اشتغال به درآمدهای پایدار رسیده اند. انجام دوره های مهارت آموزی، مشاوره های شغلی، برگزاری همایش های دوره ای برای راهبران شغلی از جمله مواردی است که کمیته امداد با اجرای آن توانسته است مشاغل پایدار و موفق ایجاد کند.

وی در تکمیل توضیحات خود در بحث اشتغال افزود: برخی از زنان سرپرست خانوار هستند که به دلیل مراقبت از کودکان و یا بیماری نمی توانند در محل کار حاضر شوند، کمیته امداد با ایجاد مشاغل خانگی این امکان را فراهم آورده است تا با همکاری راهبران شغلی و ایجاد فضای کار در منزل شرایط را برای کسب درآمد این خانواده ها فراهم کند.

در این دیدار حسین زندی مقدم مدیر عامل بانک سپه نیز ضمن استقبال از طرح های اشتغال کمیته امداد اظهار کرد: بانک سپه نیز با برنامه ریزی و تشکیل جلسات با دفتر مرکزی تلاش دارد تا با رفع موانع و مشکلات موجود در مسیر اعطای تسهیلات به خانواده کمیته امداد شرایطی را مهیا سازد تا این وامها با سرعت بیشتری به دست متقاضیان برسد و موجبات اشتغال تعداد بیشتری از همشهریان  را فراهم سازد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.