تمجید مربی سرشناس خارجی از درخشش بوندس لیگایی آزمون

0 5
تمجید مربی سرشناس خارجی از درخشش بوندس لیگایی آزمون

به گزارش خبرگزاری فارس، یکشنبه گذشته در چارچوب رقابت‌های بوندس‌لیگا، لورکوزن به مصاف فرایبورگ رفت و به تساوی یک بر یک رسید.

در این مسابقه سردار آزمون مهاجم ملی پوش کشورمان نمایشی خوبی داشت و توانست تک گل لورکوزن را به ثمر رساند. با رای هواداران، سردار آزمون توانست عنوان بهترین بازیکن زمین را از آن خود کند.

استانیسلاو چرچسوف سرمربی سابق تیم ملی فوتبال روسیه در مصاحبه با سایت «چمپیونات» به تمجید از عملکرد ستاره ایرانی در بوندس لیگا پرداخت و گفت: دیدم که در آستانه سردار آزمون یک گل زیبا در مسابقات بوندس لیگا به ثمر رساند.

وی افزود: با بررسی دقیق تیم لورکوزن متوجه می‌شوید این تیم هنوز در راه ثبات و پیشرفت است اما از قبل مشخص بود که ستاره ایرانی توانایی ایجاد حداکثر تیزبینی روی دروازه حریف را از دست نداده و همچنان می‌تواند در بوندس لیگا مثل لیگ روسیه بدرخشد.

سردار آزمون قبل از انتقال به بوندس لیگا برای زنیت بازی می‌کرد. ستاره ایرانی ماشین گلزنی زنیت بود و توانست با این تیم ۳ قهرمانی متوالی در لیگ روسیه کسب کند.

آزمون فصل گذشته راهی بوندس لیگا شد ولی با بدشانسی چندین بار مصدوم شد و نتوانست در فصل جاری درخشش لازم را داشته باشد. آزمون هفته گذشته اولین گل خود را برای لورکوزن در این فصل به ثمر رساند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.