۱۵۰ پایگاه نیکوکاری در ایلام مستقر هستند

0 15
150 پایگاه نیکوکاری در ایلام مستقر هستند

رضا طاهری مدیرکل کمیته امداد امام خمینی (ره) ایلام صبح امروز در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری فارس از ایلام گفت: بر اساس تمهیدات اندیشیده شده همه کمک هایی که در هفته احسان در مدارس استان جمع آوری می شود، برای توزیع در بین نیازمندان همان مدارس در اختیار آموزش و پرورش قرار می گیرد.

وی با اشاره به این که جشن نیکوکاری امسال با عنوان (هر روز عیدی دیگر است) برگزار و تمهیدات لازم برای برگزاری آن اندیشیده شده افزود: تعداد ۴۶ هزار پاکت مخصوص جمع آوری کمک های جشن نیکوکاری بین دانش آموزان مدارس استان توضیح می شود.

مدیر کل کمیته امداد امام خمینی (ره) استان ایلام تصریح کرد: ۱۵۰ پایگاه نیکوکاری کمکهای مردم این استان برای جمع آوری کمک های مردم نوع دوست ایلام در نقاط مختلف این استان مستقر می شوند.

طاهری گفت: همچنین همزمان با هفته احسان و نیکوکاری زنگ عاطفه ها در ۵۰۰ مدرسه نواخته می شود و پاکتهای جمع اوری کمک نقدی نیز بین دانش آموزان توزیع خواهد شد.

این مقام مسئول تصریح کرد: علاوه بر پایگاههای عمومی ثابت و سیار و مراکز نیکوکاری، مردم نوع دوست استان می توانند از طریق درگاههای الکترونیکی ، شماره کارت ۶۰۳۷۹۹۷۵۵۰۰۳۰۳۵۴ و همچنین کد دستوری *۸۸۷۵*۱*۰۸۴# کمک های خود را در اختیار نیازمندان استان قرار دهند.

وی یادآور شد: با وجود اینکه جمع آوری کمک از طریق روش های گوناگون از اوایل اسفندماه آغاز شده ولی این برنامه ها با هدف مشارکت حداکثری مردم تا پایان اسفندماه ادامه دارد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.