پایان دومین جشنواره رسانه و منابع طبیعی کردستان/کسب ۳ عنوان برتر توسط خبرنگاران فارس

0 0
پایان دومین جشنواره رسانه و منابع طبیعی کردستان/کسب  3 عنوان برتر توسط خبرنگاران فارس

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، اختتامیه دومین جشنواره رسانه و منابع طبیعی استان کردستان ظهر امروز با حضور استاندار کردستان و جمعی از مسوولان و اصحاب رسانه استان در سالن پیامبر اعظم استانداری برگزار شد.

جایزه اول بخش مصاحبه به شیرین مرادی از خبرگزاری فارس اهدا شد، هیوا محمدپور از بارانی نیوز به رتبه دوم دست یافت و اثر فرانک کیانپور از ایسنا به مقام سوم رسید.

کلثوم مومنی از خبرگزاری ایرنا به جایزه اول این جشنواره رسید و عدالت ناصری هم عنوان دوم را کسب کرد، هیچ یک از شرکت کنندگان در این بخش عنوان سوم را کسب نکردند.

بختیار صمدی از خبرگزاری فارس هم در بخش عکس به رتبه اول دست یافت و سیدمصلح پیرخضرانیان از خبرگزاری ایرنا مقام دوم را به دست آورد.

رتبه اول بخش خبر هم به وریا کرمی از ایرنا اختصاص یافت، شیوا اردلان‌منش از خبرگزاری فارس و افسانه گلباغی از ایرنا به صورت مشترک حائز رتبه دوم شدند و زهره نادری مقدم هم رتبه سوم را کسب کرد.

رتبه اول بخش گزارش به صورت مشترک به کلثوم مومنی و چنور صادقی از ایرنا رسید و رامیار غفاری از خبرگزاری تسنیم جایزه عنوان دوم را کسب کرد و هیات داوران هیچ اثری را شایسته عنوان سوم ندانست.

در بخش فیلم و گزارش تصویری هم جایزه اول به بهنام امیری، جایزه دوم به طیب الله‌ویسی رسید و جایزه مقام سوم هم به دلنیا محمدی و شاهرخ محمدی به طور مشترک، از صداوسیمای مرکز کردستان اهدا شد.

بخش مقاله هم رتبه اول نداشت، آریان صلواتی از مجله منابع طبیعی و ویدا باغبانی از کردنامه عنوان دوم مشترک را کسب کردند و عدالت ناصری از خبرگزاری شبستان به مقام سوم رسید.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.