۱۰۱ موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری در چهارمحال و بختیاری بهینه‌سازی شد

0 11
101 موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری در چهارمحال و بختیاری بهینه‌سازی شد

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، به نقل از روابط‌عمومی شرکت گاز چهارمحال و بختیاری، جهانبخش سلیمیان، از اصلاح و بهینه‌سازی ۱۰۱ موتورخانه در استان خبر داد و گفت: تاکنون ۹ هزار و ۲۳۹ مشترک در این طرح در سامانه ثبت‌نام کرده‌اند.

مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری ادامه داد: بر اساس پایش دوره‌ای واحد بهینه‌سازی مصرف گاز این شرکت، حدود ۸۰۹ مشترک خانگی، تجاری و اداری مشمول طرح اصلاح و بهینه‌سازی موتورخانه‌ها هستند.

وی افزود: پیش‌بینی می‌شود تعداد موتورخانه‌های بهینه‌سازی به ۱۱۰ مورد افزایش یابد.

سلیمیان اضافه کرد: اجرای طرح ملی اصلاح و بهینه‌سازی رایگان موتورخانه واحدهای مسکونی و تجاری همگام و هم‌راستا با سیاست‌های ابلاغی وزارت نفت است که اجرای آن در سطح استان می‌تواند علاوه بر کاهش چشمگیر گازبها و صرفه‌جویی در مصرف گاز بخش‌های خانگی و تجاری، منجر به افزایش قابلیت اطمینان، پایداری و استمرار جریان گاز در بخش‌های صنعتی و به تبع آن حفظ هرچه بیشتر محیط زیست شود.

وی با اشاره به رایگان بودن طرح مذکور برای مشترکین مشمول، اضافه کرد: اجرای این طرح در قالب تنظیم مشعل‌های موتورخانه، نصب رسوب‌گیر و عایق‌کاری تاسیسات است که پس از انجام اصلاحات توسط مجری ذیصلاح و تایید ناظران شرکت ملی گاز، هزینه‌ها به مجری مربوطه پرداخت می‌شود.

مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: مشترکین گاز دارای موتورخانه مرکزی و شرکت‌های مجری واجد شرایط می‌توانند با مراجعه به سایت شرکت ملی گاز ایران به نشانی www.nigc.ir و انتخاب گزینه طرح بهینه‌سازی مصرف انرژی نسبت به ثبت درخواست خود اقدام کنند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.