ارائه برنامه‌های راهبردی سال ۱۴۰۲ دانشگاه علامه طباطبایی

0 18
ارائه برنامه‌های راهبردی سال 1402 دانشگاه علامه طباطبایی

عبدالله معتمدی رئیس دانشگاه علامه‌ طباطبایی در گفت‌وگو با خبرنگار گروه دانشگاه خبرگزاری فارس درباره ایده‌ها و برنامه‌های دانشگاه برای سال‌ آینده دانشجویان‌، گفت: فعالیت‌های محوری دانشگاه علامه طباطبایی در دوره مدیریت جدید مبتنی بر برنامه راهبردی دانشگاه است که از سال ۱۴۰۱ با مشارکت تمامی استادان در گروه‌های مختلف آموزشی طراحی و در حال اجرا است.

وی افزود: در حال حاضر تمام دانشکده‌ها و پژوهشکده‌های دانشگاه برنامه راهبردی خود را برای سال ۱۴۰۲ ارائه کرده‌اند.

رئیس دانشگاه علامه طباطبایی با بیان اینکه محور اصلی برنامه راهبردی دانشگاه تحول در علوم انسانی است، گفت: علاوه بر این دانشگاه با شعار مرجعیت در علوم انسانی به دنبال تعالی پژوهش و فناوری، تعالی آموزش، تعالی فرهنگی، گسترش فعالیت‌های بین المللی، ارتباط با صنعت(جامعه) و افزایش بهره وری است.

معتمدی اضافه کرد: خوشبختانه حوزه‌های موفقیت دانشگاه علامه طباطبایی در موارد زیادی محقق شده است. در حوزه آموزش تشکیل منظم کلاس‌ها و آموزش‌های حین خدمت برای استادان جوان، در حوزه پژوهش جهت‌دهی به فعالیت‌های پژوهشی و افزایش تعداد و مبالغ طرح‌های برون دانشگاهی و همچنین گسترش فعالیت‌های فناورانه در مراکز نوآوری، مراکز رشد و پارک علم و فناوری را داشته‌ایم.

وی ادامه داد: در حوزه فرهنگی گسترش مشارکت دانشجویان در انجمن‌های علمی و کانون‌های فرهنگی و تشکل‌ها، در حوزه دانشجویی گسترش کمیت و کیفیت خدمات دانشجویی و برتری‌های قابل توجه دانشجویان در رقابت‌های ورزشی و مدال آوری در مسابقات، در حوزه معاونت توسعه افزایش قابل توجه اعتبار دانشگاه در سال جاری و ارائه خدمات مختلف به همکاران علمی و اداری و به طور کلی  مشارکت فعالانه استادان و دانشجویان در فعالیت‌های علمی و فرهنگی بخشی از توفیقات دانشگاه در سال ۱۴۰۱ بوده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.