نشست مشترک سخنگویان قوای سه گانه برگزار شد

0 24

سید نظام الدین موسوی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست مشترک (امروز دوشنبه ۲۲ اسفندماه) سخنگویان قوای سه گانه و شورای نگهبان که به میزبانی مجلس برگزار شده است گفت: در یکسال گذشته سلسله جلساتی به صورت ماهانه و گردشی بین سخنگویان سه قوه و شورای نگهبان برگزار می شود، این جلسات به ارتقا سطح اطلاع رسانی در بخش های مختلف حاکمیت کمک می کند و در این نشست ها تعارضاتی که وجود دارد برطرف می شود.

وی با بیان اینکه برگزاری نشست مشترک بین سخنگویان قوای سه گانه ایجاد شبهات در افکار عمومی را به حداقل می رساند، اظهار داشت: از سوی دیگر با این نشست ها هماهنگی و هم افزایی خوبی بین قوای سه گانه و شورای نگهبان شکل گرفته است.

سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی افزود: نشست امروز به میزبانی مجلس شورای اسلامی برگزار شد، موضوعات مشترک مهمی در دستورکار قرار داشت و مباحث متعددی مطرح شد. همچنین در خصوص شکل کار و نحوه برگزاری جلسات و تثبیت بازه زمانی نشست ها به توافق رسیدیم.

موسوی بیان کرد: بحث بودجه سال ۱۴۰۲ و برنامه پنج ساله هفتم در دستورکار این نشست قرار داشت، در خصوص این دو مبحث، گفت‌وگوهایی در زمینه نحوه اطلاع رسانی، رفع ابهامات و تعارض قوا شکل گرفت و به تصمیمات مشترک برای اطلاع رسانی رسیدیم همچنین در خصوص مباحث روز کشور تبادل نظر کرده ایم.

به گفته سخنگوی هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی نشست آتی سخنگویان قوای سه گانه و شورای نگهبان در نیمه دوم ماه مبارک رمضان مصادف با نیمه دوم فروردین ماه به میزبانی یکی از قوای سه گانه برگزار می شود./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.