اختصاص بودجه برای اجرای پروژه احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی بوکان

0 20

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، انور حبیب زاده نماینده مردم بوکان و عضو مجمع نمایندگان استان آذربایجان غربی در مجلس شورای اسلامی در آیین تکریم و معارفه فرماندار بوکان با اشاره به اقدامات مثبت صورت گرفته در ۲۰ ماه گذشته در این شهرستان گفت: در این مدت ۱۲ کیلومتر از جاده بوکان به میاندوآب دوبانده شده و به بهره‌برداری رسیده است.

وی افزود: با اختصاص ردیف بودجه‌ای توانستیم بار دیگر پروژه احداث بیمارستان ۲۵۰ تختخوابی بوکان را وارد فاز اجرایی کنیم که این مهم بی‌تردید نقش مهمی در حوزه سلامت شهرستان و حتی منطقه خواهد داشت.

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: در ۲۰ ماه گذشته بیش از ۱۶ کیلومتر راه روستایی در بوکان به بهره برداری رسیده که این نشان از عزم دولت در توجه به روستاها است.

وی ادامه داد: هم اکنون ۵۰ روستای بوکان داری اینترنت پُرسرعت هستند که امید است با تلاش همه مدیران امر، این مهم در سال جدید افزایش چشمگیری داشته باشد.

نماینده مردم بوکان در مجلس شورای اسلامی گفت: هم اکنون افزایش سکونت گاه‌های غیررسمی یکی از مهمترین چالش‌های مدیریت شهرستان است که باید برای حل این مشکل، مسوولان تلاش خود را چند برابر کنند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.