ضرورت تعیین تکلیف وضعیت مجتمع فناوران ۲ شهرکرد در سال آینده

0 17

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛احمد راستینه هفشجانی نماینده مردم شهرکرد، بن و سامان و رییس مجمع نمایندگان استان چهارمحال و بختیاری در مجلس شورای اسلامی گفت:  عملیات اجرایی ساخت مجتمع فناوران ۲ شهرکرد سال ۱۳۸۹ در زمینی به مساحت ۵۲ هکتار برای دو هزار نفر در رسته‌های خدماتی، توزیعی و خدمات فنی آغاز شد.                                                                     

وی افزود: از این سطح تعریف شده ۱۸ هکتار آن تغییر کاربری شده‌ و ۳۲ هکتار آن منتظر تغییر کاربری و دو هکتار باقی‌مانده مربوط به حرایم است.  

این نماینده مجلس در دوره یازدهم ادامه داد: بازار مجازی و سیاه برای زمین‌های فناوران ۲ نوعی خودگول‌زنی است و این محل را در آینده دچار چالش قیمت کاذب خواهد کرد.                                                                                            

وی بیان کرد: مجتمع فناوران ۲ در حدود ۱۰ سال بلاتکلیفی در قالب فرصتی به‌منظور ایجاد شغل برای حدود دو هزار نفر از صاحبان مشاغل خُرد و مهارت‌آموختگان برنامه‌ریزی شده بود اما متاسفانه با برنامه‌ریزی‌های غلط این فرصت به نوعی تهدید تبدیل شده است.                                                                                                                                 

رییس مجمع نمایندگان چهارمحال و بختیاری اظهار کرد: تمامی مراحل مربوط به عضویت، خرید و فروش و دفترچه‌های سهام باید از طریق دفاتر رسمی و پروسه قوانین مربوط به شرکت‌های وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی انجام شود و خارج از آن تخلف است.                                                                                                         

راستینه گفت: مجمع‌های عمومی باید به‌طور منظم حداقل سالانه یک نفر تشکیل و نسبت به ارائه گزارش مالی سالانه و تاییدیه بازرس در مجمع عمومی اقدام لازم به‌عمل آورند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.