توضیحات سخنگوی کمیسیون انرژی پیرامون جوابیه وزارت نفت

0 26

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، مالک شریعتی نیاسر سخنگوی کمیسیون انرژی مجلس و نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی در قالب توییتی در مورد جوابیه وزارت نفت که با عنوان«پیشنهادات نمایندگان مجلس در فرآیند رسیدگی به بودجه ۱۴۰۲ با حسن نیت مطرح شد» در سایت خبرگزاری خانه ملت منتشر شده بود که نسبت به انتشار خبری از وی با عنوان«ضرورت تغییر معاون برنامه ریزی وزارت نفت/نمایندگان دولت نباید خلاف صداقت عمل کنند» در تاریخ( ۲۳ اسفندماه) واکنش نشان داده بود، توضیحاتی را ارائه داده است.

متن این توییت به شرح زیر است:

۱٫ نماینده دولت در زمان طرح پیشنهاد کمیسیون انرژی، آقای افقهی بود و مخالفت کرد. بعدش علت را پرسیدم؛ مضمون پاسخ وی:

«آقای فلاحتیان زنگ زد که با ما صحبتی نشده و مخالفیم»!

یا ایشان کذب گفته یا آقای فلاحتیان؛ لذا وزیر ارتباطات تماس‌های آن بازه زمانی را بررسی کند.!

۲٫آقای فلاحتیان تا ساعتی قبل از طرح پیشنهاد توسط آقای حسنوند، بیگی‌نژاد و بنده بیش از نیم ساعت شد! حتی سر صندلی آقای حسنوند آمد و خودش هم نکاتی را روی متن چاپ شده نوشت که دستخط ایشان موجود است. خروج از مجلس که محرز است؛ شاید کارشناس خط لازم شود!

۳٫ بعد از پایان جلسه علنی، حدود ۱۰ دقیقه جداگانه جزییات را با آقایان حسنوند و افقهی مرور کردم و تردیدی ندارم. چون وزارت نفت همه را تکذیب کرده، باید در جلسه زنده رسانه‌ای با حضور همه ذینفعان مذکور، بطلان ادعای وزارت نفت یا بنده ثابت شود چون پای صداقت در میان است نتیجه استعفا است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.