بیانات رهبری در دیدار نمایندگان، چراغ راهی برای ایجاد امید در دل مردم است

0 11

سیدجلیل میرمحمدی میبدی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به دیدار نمایندگان مجلس با رهبر معظم انقلاب، گفت: دیدار امروز هم مانند دیدارهای گذشته سرشار از نکات اخلاقی، سیاسی، اجتماعی و مدیریتی بود و هر بخشی از بیانات ایشان می تواند منشوری برای ارائه خدمت بهتر به مردم باشد.

وی با یادآوری اینکه بیانات رهبر معظم انقلاب سرشار از همدلی، هم افزایی و همکاری دولت و مجلس در ارتقای خدمت کیفی و کمی به مردم بود، افزود: رهبری فرمودند که دولت با مجلس لجبازی نکند و همچنین مجلس از اعمال افراطی با دولت پرهیز کند و همراه و کمک کار دولت باشد و نگرانی بابت انگ و تهمت دولتی بودن نداشته باشد.

نماینده مردم تفت و میبد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: مقام معظم رهبری تاکید کردند که این مجلس پس از ۳ سال همچنان پرتحرک و انقلابی است و در مجموع عملکرد مجلس یازدهم مورد تایید ایشان قرار گرفته و ما نمایندگان مجلس باید افتخار کنیم که برآیند عملکردمان به گونه ای بوده که رضایت ایشان را در برداشته است.

میرمحمدی افزود: ایشان بر ضرورت حفظ ساده زیستی و ارتباط تنگاتنگ و پیگیری جدی مشکلات مردم تاکید کردند و فرمودند که وعده های عمل نشدنی به مردم ندهید که در این رابطه بیانات رهبری چراغ راهی برای ارائه خدمات عملیاتی و کیفی تر به مردم و ایجاد امید در دل آنها است./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.