دیدار و گفت و گو با مدیرعامل آب و فاضلاب کشور/ پیگیری در جهت رفع مشکل پروژه های این سازمان در بروجرد

0 117

فاطمه مقصودی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: اخیرا دیدار و گفت و گویی با مدیرعامل شرکت سهامی مهندسی آب و فاضلاب کشور داشتم که در این دیدار پیرامون مسائل آب و فاضلاب شهرستان بروجرد مباحثی مطرح شد تا اقدامات لازم برای حل مشکلات در این بخش برطرف شود.

وی افزود: با پیگیری های انجام شده کلنگ زمین چمن مصنوعی فوتبال روستای چگنی کش به زمین زده شد تا توانسته باشیم با مساعدت اداره کل ورزش و جوانان استان خدمتی به جوانان این روستا کرده باشیم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس گفت: اخیرا نیز بازدیدی از روند تکمیل ورزشگاه چند منظوره مسکن مهر داشتیم تا کاستی های موجود بررسی و اقدامات لازم برای حل مشکل این پروژه در سطح کلان انجام شود. این ورزشگاه که سالها به صورت نیمه کاره رها شده بود با پیگیری های انجام شده و حمایت دولت پیشرفت ۶۰ درصدی داشته و براساس برنامه ریزی های صورت گرفته تابستان امسال به بهره برداری خواهد رسید.

این نماینده مردم در مجلس بیان کرد: همچنین از مسکن شهرآرا هم بازدیدی به عمل آمد تا آخرین وضعیت عملیات اجرایی این پروژه مورد بررسی قرار گیرد که در صورت نیاز به پیگیری برای تکمیل پروژه اقدام لازم انجام گیرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.