امام(ره) اگر در این دوران بودند جوانان شیفته ایشان می شدند

0 27

سید محمدرضا میرتاج الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به سخنرانی امروز مقام معظم رهبری در مرقد امام(ره) و تاکید بر اینکه نسل جدید به آشنایی بیشتر از امام(ره) نیازمند است، گفت: مسئله بسیار مهمی است که نسل جدید و جوان با شخصیت رهبر کبیر انقلاب آشنا شوند، در زمان آغاز انقلاب جوانان دور امام(ره) را گرفتند چرا که ایشان شخصیتی دوست داشتنی و محبوب جوانان بودند، اگر امام در این دوره زندگی می کردند حتما نسل جدید شیفته ایشان می شدند.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس اظهار داشت: رمز جاذبه امام (ره) در این بود که خالصانه مسیری که انتخاب کرده بود را تدوین و هدف تعالی انسان ها را دنبال می کردند. تفکرات ناب امام(ره) ملتی را از زیر یوغ ستم نجات داد که باید ابعاد این شخصیت اثرگذار برای نسل جوان بیان شود. جوانان آزادی خواه که حریت انقلاب را زنده نگه می دارند نیاز به شناخت ابعاد شخصیتی امام دارند.

به گزارش خبرگزاری خانه ملت،  حضرت آیت‌الله خامنه‌ای، امام بزرگوار را پرچم برافراشته رسالت‌های الهی در عصر جاهلیت‌های مسلح قرن‌های اخیر خواندند و با اشاره به نیاز همه مسئولان و مردم به خصوص جوانان به شناخت ابعاد این شخصیت عظیم، افزودند: امام نه فقط سرآمد روزگار ما بلکه از سرآمدان تاریخ ایران است که هیچکس و هیچ جریانی قادر به حذف او از حافظه تاریخ و یا تحریفِ «موثر، طولانی و ماندگار» او نخواهد بود؛ چرا که خورشید را نمی‌توان پشت ابر پنهان کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.