تورم تک رقمی رمز بدست آوردن دل مردم است

0 3

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و رئیس مجمع نمایندگان استان اصفهان در مجلس شورای اسلامی در رشته توئیتی نوشت:

۱-فرمایشات ‎مقام معظم رهبری در دیدار با رئیس‌جمهور و اعضای محترم هیأت دولت، تبیین دقیقی است از آنچه که می تواند اقدامات موفق دولت انقلابی را در حوزه امور زیربنایی و سیاست خارجی متأثر کند.
واقعیت این است مادامی که آثار سیاست های کلان در بهبود ‎معیشت مردم منعکس نشود، امکان دفاع مطلوب نیست. 

 ۲- تورم دو رقمی،گرانی مسکن و اجاره بها، نامتناسب بودن حقوق و دستمزد با هزینه های اولیه زندگی و عدم رشد مطلوب اقتصادی از جمله شاخص هایی است که سایه اش بر سایر شاخص های قابل قبول مانند بهبود امور زیربنایی،رشد اعداد کلان اقتصادی و سیاست خارجی موفق ، سنگینی می کند.

۳- نکته قابل توجه امکان بهبود سریع و آسان تر شاخص هایی است که مقام معظم رهبری تاکید داشتند مانند غبار مانع دیدن کارهای اساسی دولت شده است. یعنی وقتی ‎دولت انقلابی توانسته شاخص های کلان را بهبود ببخشد به طریق اولی امکان بهبود شاخص های خرد و ممانعت از تبلیغات بدخواهان هم ممکن است.

۴- دولت و مجلس می توانند با همراهی و تشریک مساعی درصدد شناسایی و رفع عیوبی باشند که مانع بهبود ‎معیشت مردم است. دوسال از عمر دولت گذشته و عملا باید شاهد کاهش فشار تورم بر زندگی مردم باشیم. هیچ اولویت اقتصادی جز مهار و تک رقمی کردن تورم نیست. تورم تک رقمی رمز بدست آوردن دل مردم است.

۵- با کاهش تورم باقی شاخص های اقتصادی در مسیر رشد قرار می گیرد.در این حالت می توان سرافرازانه از محقق شدن وعده های انتخاباتی آقای ‎ رئیسی سخن گفت و معاندان را آچمز کرد.
امید که دولت محترم با درک تمجیدهای مقام معظم رهبری،برنامه اساسی را برای تحقق باقی مطالبات تدارک ببیند./

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.