تفاوت‌های قومی و مذهبی مانع ایجاد اتحاد ملی نیست

0 13

سیدمحمدرضا میرتاج الدینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درباره فرمایشات اخیر رهبر معظم انقلاب در دیدار با جمعی از مردم استان های سیستان و بلوچستان و خراسان جنوبی، گفت: دشمن اتحاد ملی و امنیت ملی ما را هدف قرار داده و در این زمینه تفاوت های قومی و مذهبی را محوری برای ایجاد تفرقه دیده است.

نماینده مردم تبریز، اسکو و آذرشهر در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه فرمایشات روشنگرانه حضرت آقا تمام نقشه های دشمن را با آگاهی بخشی نقش بر آب می کند، اظهار کرد: هرگاه در منطقه ای فتنه ای برپا شده، مردم همان خطه در خاموش کردن آتش های آن نقش اساسی داشته اند.

وی بر همین اساس تصریح کرد: دشمن برای عملیاتی کردن نقشه های خود برنامه ریزی کرده از این رو مسئولان و ملت همیشه در صحنه باید هوشیار باشند تا در شرایط سخت و حساس اجازه سوءاستفاده دشمن را ندهند.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس در پایان با اشاره به اهمیت رسیدگی به وضعیت استان های کمتربرخوردار همچون سیستان و بلوچستان که مورد تأکید رهبر معظم انقلاب نیز قرار گرفت، تصریح کرد: توجه و رسیدگی بیشتر دولت ها به این مناطق باعث می‌شود مردم با انگیزه بیشتری زندگی کرده و اقدام به مهاجرت هایی که هم به آنها و هم به کشور آسیب می زند، نکنند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.