صهیونیست‌ها در عرصه سیاسی دچار شکست سختی شده‌اند/ افکار عمومی دنیا خواهان برقراری آتش بس در غزه است

0 9

علی اکبر علیزاده برمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اهمیت سفر حسین امیرعبداللهیان به ژنو و استمرار تلاش های دیپلماتیک کشورمان در ارتباط با مسئله فلسطین بویژه پیگیری موضوع ارسال کمک‌های انسان‌دوستانه برای مردم مظلوم غزه در سطوح بین‌المللی، گفت: طی روزهای اخیر شاهد افزایش اعتراضات و انتقادات جامعه جهانی نسبت به جنایات رژیم کودک‌کُش صهیونیستی در غزه هستیم که بر این اساس همگی آنها خواهان توقف درگیری و برقراری آتش بس هستند.

نماینده مردم  دامغان در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، اظهار کرد: به عنوان مثال در ایالت های مختلف آمریکا شاهد تجمع های مردمی هستیم که از مردم فلسطین حمایت می کنند و خواهان قطع حمایت کشورشان از رژیم اشغالگر قدس هستند؛ در این رابطه ۳۰ سازمان و جامعه مدنی آمریکایی خواهان توقف ارسال تسلیحات نظامی به سرزمین های اشغالی به منظور کشتار مردم بی دفاع غزه شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه مواضع سیاسی کشورها و دولت ها می تواند بر جلوگیری از کشتار مردم فلسطین توسط صهیونیست ها موثر باشد، ادامه داد: میدان سیاست نباید در دست صهیونیست ها و شرکای آنان خصوصا سران ایالات متحده قرار بگیرد زیرا آنها در چنین شرایطی تلاش خواهند کرد با افزایش فشار بر کشورها و سازمان های بین المللی، زمینه استمرار سکوت آنها در قبال نسل کشی رخ داده در غزه را فراهم کنند.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم در این راستا افزود: بر این اساس امروزه مشاهده می شود که صهیونیست ها علاوه بر شکست در میدان نظامی، در عرصه سیاسی نیز دچار شکست سختی شده اند که هیچگاه قابل جبران نیست.

عضو فراکسیون انقلاب اسلامی مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بدون شک شاهد تحول راهبردی بزرگی در منطقه و حتی دنیا نسبت به موضوع فلسطین هستیم که در این راستا هر ملت و دولت آزاده ای باید به میزان توانایی خود در ان نقش ایفا کند./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.