شهادت دکتر احمد بحر اراده ملت فلسطین برای تحقق پیروزی را افزون‌تر خواهد کرد

0 27

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی در بیانیه ای ضمن معرفی دکتر احمد بحر رئیس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین، شهادت وی به دست دژخیمان صهیونیستی را به خانواده وی و آحاد ملت فلسطین تبریک و تسلیت گفت.

متن بیانیه این دبیرخانه به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَلَا تَحْسَبَنَّ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ اللَّهِ أَمْوَاتًا بَلْ أَحْیَاءٌ عِنْدَ رَبِّهِمْ یُرْزَقُونَ

هرگز کسانى را که در راه خدا کشته شده‏ اند مرده مپندار بلکه زنده‏ اند که نزد پروردگارشان روزى داده مى ‏شوند

جناب آقای دکتر احمد بحر رئیس موقت مجلس قانونگذاری فلسطین که همواره همراه و در خدمت ملت و مقاومت فلسطین بود و در طول ۴۲ روز جنگ در غزه حاضر به ترک منزل و نوار غزه نشد بر اثر بمباران منزلش توسط رژیم صهیونیستی به شرف شهادت نائل آمد.

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی ضمن عرض تبریک و تسلیت به خانواده معزز این شهید و اهالی غزه و آحاد ملت فلسطین ایمان واثق دارد که ملت مقاوم و بزرگوار فلسطین در آستانه پیروزی نهایی و آزاد سازی سرزمین خویش از بحر تا نهر قرار گرفته است و این شهادت ها عزم و اراده ملت فلسطین را برای تحقق پیروزی استوارتر و افزون تر خواهد نمود.

درودها و سلام های خود را نثار روح این شهید بزرگ و تمامی شهدای عملیات طوفان الاقصی می نماییم و همگام و همراه با ملت فلسطین تا رسیدن به پیروزی نهایی در همه صحنه ها ثابت قدم خواهیم ماند.

وَمَا النَّصْرُ إِلَّا مِنْ عِنْدِ اللَّهِ الْعَزِیزِ الْحَکِیمِ

دبیرخانه دائمی کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین

مجلس شورای اسلامی/

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.