اختصاص اعتبار برای تکمیل اتاق عمل بیمارستان سیدالشهدا سمیرم

0 4

اصغر سلیمی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه اشاره کرد و گفت: اخیرا جلسه ای با معاون فنی و زیربنایی و  معاونت راههای سازمان برنامه‌و‌بودجه کشور پیرامون تامین اعتبار پروژه‌های ردیف دار حوزه انتخابیه برگزار شد و مقرر شد مباحث مربوطه در جلسه پس از بررسی های کافی در دستور کار قرار گیرند.

وی افزود: با تلاش های انجام شده عملیات آسفالت کوچه ها و معابر سطح شهر سمیرم با هدف مناسب سازی سطوح کوچه ها و خیابان ها و افزایش رفاه حال شهروندان توسط شهرداری در حال اجرا است و مجددا پیگیری های لازم برای اخذ قیر و آسفالت مورد نیاز از سوی شهرداری های کشور انجام خواهد شد.

نماینده مردم سمیرم در مجلس اظهار کرد: همچنین پیگیری های لازم جهت تامین اعتبار برای تکمیل و توسعه اتاق عمل بیمارستان سیدالشهدا سمیرم از  سوی وزیر بهداشت ودرمان انجام شده است که مقرر شده است دستورات لازم در این رابطه صادر شود.

این نماینده مردم در مجلس گفت: برای در نشست با وزیر بهداشت برای تامین و تجهیز امکانات مراکز درمانی حوزه انتخابیه مبحثی مطرح شد و در همین راستا نیز قول مساعد داده شده است تا اقدامات مطلوبی در این خصوص انجام گیرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.