تخصیص اعتبار به پروژه اضطراری تامین آب سیستان

0 3

محمد سرگزی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدامات انجام شده در حوزه انتخابیه گفت: با پیگیری های انجام شده اعتباری بالغ بر ۳۶۰ میلیارد تومان برای بازسازی و بهسازی بافت فرسوده و حاشیه شهر زابل در نظر گرفته شده است.

نماینده مردم زابل، زهک، هیرمند و نیمروز و هامون در مجلس گفت: در روزهای  اخیر جلسه ای به همراه استاندار با وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی داشتیم که در این نشست موارد مختلفی همچون کاهش سهم اخذ مالیات از منطقه سیستان، راه اندازی ایکس ری، فعال شدن منطقه آزاد سیستان و … مطرح شد و مقرر شده است پس از بررسی های لازم اقدامات لازم در این رابطه انجام گیرد.

این نماینده مردم در مجلس عنوان کرد: همچنین با تلاش های انجام شده اعتباری بالغ بر ۱۵۰۰ میلیارد تومان جهت تکمیل پروژه اضطراری تامین آب سیستان اختصاص یافت و امیدواریم این اعتبار تخصیص یافته تا چند روز آینده پرداخت شود.

سرگزی اظهار کرد: دیدار و گفت و گویی هم با رئیس بنیاد مسکن کشور داشتم که در این دیدار پیرامون اختصاص اعتبار و قیر از منابع ملی برای محلات حاشیه شهر زابل و زهک و همچنین اجرای طرح هادی روستاهای هادی مباحثی مطرح شد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.