سدپلرود سال آینده آبگیری می‌شود

0 3

محمدصفری ملک میان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، با اشاره به اقداماتی که در جهت رفع مشکلات حوزه انتخابیه خود انجام داده است، گفت: در سرکشی اخیر به حوزه انتخابیه آقای رحیمی معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای بازدید از روند تکمیل پروژه‌های حوزه بهداشت و درمان اعم از طرح توسعه بیمارستان املش، تکمیل درمان بستر چابکسر و تجهیز بیمارستان رودسر و تامین اعتبارات لازم برای آنها در این منطقه حضور پیدا کرد.

نماینده مردم املش و رودسر در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: همچنین آقای مقبلی معاون ساخت و نگهداری راه‌های روستایی و فرعی سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به دنبال پیگیری که برای روکش آسفالت راه ها داشتیم در این منطقه حضور پیدا کرد.

وی تصریح کرد: با توجه به اینکه در سال گذشته ۱۱ پروژه به بهره‌برداری رسید، امسال نیز حدود ۱۸ پروژه داریم و سفر آقای مقبلی کمک کرد تا بتوانیم حدود ۳۱ کیلومتر دیگر را نیز تامین اعتبار و مجوز برگزاری مناقصه را هم دریافت کنیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، یادآور شد: تصفیه‌خانه دو شهرستان املش و رودسر با اعتباراتی که تزریق شد به مرحله بهره‌برداری رسید اما هنوز افتتاح نشده است که از نیازمندی‌های شدید این منطقه محسوب می‌شود.

عضو مجمع نمایندگان استان گیلان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: مساله مهم دیگر تخصیص اعتبارات خوبی به سدپلرود بود که یک پروژه ملی است و پیمانکار با تمام قدرت، آن را به پیشرفت فیزیکی ۹۰ درصدی رسانده است و سال آینده نیز به مرحله آبگیری خواهد رسید./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.