شهرستان رزن رتبه اول آب وخاک کشور را کسب کرد/احیاء ۷۵ رشته قنات در رزن و درگزین

0 15

حسن لطفی در گفت‌ وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقداماتی که در حوزه انتخابیه انجام داده است، گفت: مبلغ ۱۱۰ میلیارد تومان تسهیلات در حوزه کشاورزی به این منطقه تخصیص داده شده است که ۹۵ میلیارد تومان آن از طریق ماده ۵۶ و ۱۵ میلیارد تومان نیز از وزارت جهاد کشاورزی اخذ شد.

نماینده مردم رزن و درگزین در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: این مبالغ برای احیاء ۷۵ رشته قنات در رزن و درگزین هزینه شد که به زودی به بهره‌برداری می‌رسند. علاوه بر آن در این منطقه ۵۶  لوله‌کشی آب کشاورزی داشتیم که تا ۲ماه آینده به بهره‌برداری می‌رسد و این موضوعات باعث شد رتبه اول آب وخاک کشور را کسب کنیم.

این نماینده مردم در مجلس یازدهم، در بیان اقدامات انجام شده در حوزه بهداشت و درمان این منطقه، تصریح کرد: ما در حوزه بهداشت و درمان نیز در حال ساخت بیمارستان ۱۵۰تخت خوابی در شهرستان رزن و ۴ درمانگاه در این منطقه هستیم.  

عضو مجمع نمایندگان استان همدان در مجلس شورای اسلامی، تاکید کرد: به دنبال پیگیری‌هایی که انجام دادیم تعداد ۳۰ درمانگاه و خانه بهداشت و یک درمانگاه تامین اجتماعی در این منطقه ساخته شده است و ۶ مرکز فوریت‌های پزشکی نیز در این منطقه مستقر کردیم./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.