زمینه فعالیت همه معتقدان به آرمان فلسطین در کارگروه‌های دبیرخانه فراهم است

0 6

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سید مجتبی ابطحی دبیرکل کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین مجلس شورای اسلامی با احمد وحیدی وزیر کشور دیدار و گفتگو کرد.

ابطحی در این دیدار ضمن تشریح آخرین وضعیت میدان در سرزمین های اشغالی با استناد به مدارک و نقشه های عملیاتی، گزارشی از عملکرد کارگروه های تخصصی ۲۵ گانه دبیرخانه کنفرانس فلسطین در فاصله زمانی ۲۹ آبان ماه -دیدار قبلی با وزیر کشور- تا ۱۵ آذرماه پرداخت.

وی در ادامه طرح ها و پیشنهادهایی برای تقویت و استمرار پشتیبانی از مقاومت ملت فلسطین ارائه کرد و با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری مبنی بر دو قطبی های کاذب و دو گانه واقعی مقاومت و سازش خطاب به وزیر کشور، گفت: تصمیم داریم راه را برای حضور همه معتقدان به آرمان مقدس آزادی فلسطین در کارگروه ها و سازمان های فعال مردم نهاد باز بگذاریم و با این اقدام بر اساس منویات مقام عظمای ولایت، مسئله فلسطین را در صدر اولویت ها و تمایلات و آرمان های سیاسی، فرهنگی و اجتماعی ملت بزرگوار، فهیم و بصیر ایران قرار دهیم.

اعلام حمایت تمام قد وزارت کشور از سازمان‌های مردم نهاد حامی فلسطین 

در ادامه احمد وحیدی نیز تصریح کرد که وزارت کشور با تمام توان از سازمان های مردم نهاد حامی فلسطین و همچنین از شخصیت های حقیقی فعال در این حوزه حمایت می کند.

وی افزود: وزارت کشور برای فراهم کردن شرایط سفر مسئولین کارگروه ها به تمامی استان های کشور جهت توسعه اقداماتشان آمادگی دارد.

وزیر کشور ادامه داد : یقین دارم‌ توسعه اقدامات کارگروه های دبیرخانه کنفرانس فلسطین به کل کشور علاوه بر برکات فراوانی که برای فلسطین دارد، موجب تقویت فرهنگ معنوی و روحیه انقلابی و تعهد در میان اقشار مختلف ایران عزیز می شود.

وحیدی همچنین از ثبت بنیاد بین المللی انصار الاقصی به عنوان اقدامی شایسته نام برد و اظهار کرد: ثبت این سازمان مردم نهاد حامی فلسطین، بزودی در دستور کار وزارت کشور قرار خواهد گرفت.

وی سیاست گذاری دبیرخانه کنفرانس فلسطین را کارآمد و خوب توصیف و ابراز امیدواری کرد: این راه کاملا صحیح و مورد تائید و حمایت اینجانب و کل وزارت کشور خواهد بود.

در پایان وزیر کشور با تشکر از اقدامات همه فعالان حامی فلسطین در سراسر کشور، از یکایک مسئولین اعضای کار گروه های ۲۵ گانه که منشا اقدامات ارزشمندی طی دوماه گذشته شده اند سپاسگزاری کرد./

پایان پیام

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.