آیت‌الله رئیسی: تردید نداریم انتقام خون شهید سلیمانی گرفته خواهد شد

0 2

خبرگزاری فارس: دقایقی پیش آیت‌الله سیدابراهیم رئیسی، رئیس قوه قضائیه وارد فرودگاه کرمان شد و مورد استقبال جمعی از مسؤولان استان قرار گرفت، رئیسی عصر امروز در مراسم چهلمین روز شهادت شهید سپهبد حاج قاسم سلیمانی سخنرانی می‌کند.

رئیس قوه قضائیه در سفر یک روزه خود به استان کرمان در جمع قضات استان سخنرانی و پس از آن در شورای قضائی استان شرکت می‌کند، این سفر جزء برنامه‌های سفر استانی آیت‌الله رئیسی نیست و سفر استانی رئیس قوه قضائیه به استان کرمان در آینده انجام می‌شود.

به گزارش فارس، مراسم اربعین شهادت حاج‌قاسم سلیمانی عصر امروز یکشنبه از ساعت ۱۴ الی ۱۶ در مصلی امام علی (ع) شهر کرمان با حضور اقشار مختلف مردم، خانواده شهدا و مسئولان برگزار می‌شود.

آیت‌الله رئیسی: تردید نداریم انتقام خون شهید سلیمانی گرفته خواهد شد

این نامزدهای انتخاباتی حتماً رای می آورند!!! راه ها…

رئیس قوه قضائیه گفت: یقین داریم پاکی و طهارت خون شهید سلیمانی موجب خواهد شد انتقام از قاتلان ایشان یعنی آمریکایی‌ها گرفته شود و تردید نداریم به برکت خون این بزرگی که به خون مطهر ابی‌عبدالله‌الحسین متصل شده انتقام خون او گرفته خواهد شد.

به گزارش فارس، آیت‌الله رئیسی در فرودگاه کرمان اظهار داشت: عرض تسلیت دارم برای مردم کرمان و توفیق برای بنده است که روزی که مصادف است با چهلمین روز شهادت سردار سرافراز اسلام برای عرض تسلیت به مردم کرمان و عرض تبریک به این خطه که فرزندی پرورش داد که افتخاری برای عالم اسلام و افتخاری نه فقط مردم ایران بلکه برای جهان اسلام است حضور یابم.

رئیس قوه قضائیه ابراز داشت: به برکت شرکت در مراسم اربعین شهید سرافراز، دیدار و نشستی با همکاران قضائی خودم و سازمان‌های وابسته به قوه قضائیه خواهیم داشت با مسائل و مشکلات همکارانمان در استان کرمان بیشتر آشنا شویم و در راستای سفر‌های استانی با جمع همکاران ستادی قوه قضائیه بتوانیم نسبت به رفع مشکلات استان کرمان به برکت این حضور که به مناسبت شهادت شهیدسلیمانی است، تصمیماتی داشته باشیم.

وی ادامه داد: نشستی حتما با مسئولان عالی قضائی و مدیران عالی استان، نماینده، ولی فقیه در استان، استاندار و مسئولان عالی قضائی استان خواهیم داشت که از نزدیک مسائل مربوط به استان آشنا شویم که بخشی در استان تصمیماتی خواهیم داشت بخشی در مرکز دنبال خواهیم کرد.

آیت‌الله رئیسی خاطرنشان کرد: نسبت به شهادت شهید سلیمانی، امروز بیش از هر زمانی نفرت عمومی نسبت به آمریکایی‌ها در دنیا برانگیخته شده و توجه جهان نسبت به سلحشوری و نسبت به شخصیتی که نماد مبارزه با تروریسم بود در دنیا با این نگاه‌ها اتفاق افتاده و امروز قیامتی به خاطر شهید سلیمانی برپا شده که نگاه‌ها و دل‌ها به برکت خون مطهر شهید سلیمانی متوجه به دین، انقلاب و ارزش‌ها شده و فرصت بسیار مهمی برای پیشرفت اهداف بلند شهید سلمیانی شده است.

وی در خصوص موضوع شهادت آن سردار عنوان داشت: هم مسئولان قضائی در جهوری اسلامی هم عزیزانی که در عراق با آن‌ها تماس داشتیم و پیگیری می‌کنیم، آن‌ها هم دنبال موضوع هستند پرونده‌ای در دادسرای تهران تشکیل شده قضاتی مامور هستند و کار با همکاری معاونت بین‌الملل قوه قضائیه با همکاری وزارت امور خارجه و مسئولان عالی عراق دنبال خواهد شد و کار را مجدانه دنبال می‌کنیم و یقین داریم پاکی و طهارت خون شهید سلیمانی موجب خواهد شد انتقام از قاتلان ایشان یعنی آمریکایی‌ها گرفته شود و تردید نداریم به برکت خون این بزرگی که به خون مطهر ابی‌عبدالله‌الحسین متصل شده انتقام خون او گرفته خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.