ارائه ۵۵ هزار نفرساعت آموزش به پرسنل شرکت گاز کردستان در سال ۹۹

0 0
ارائه ۵۵ هزار نفرساعت آموزش به پرسنل شرکت گاز کردستان در سال ۹۹

احمد فعله‌گری مهمترین عامل برای پیشرفت سازمان‌ها را آموزش نیروی انسانی دانست و بیان داشت: بهبود بهره‌وری نیروی انسانی باید یکی از اهداف مهم هر سازمان و یا نهادی تلقی شود و برای آن برنامه‌ریزی دقیق و صحیحی تدارک دیده شود و نقش آموزش نیروی انسانی در افزایش کارآیی و اثربخشی در سازمان‌ها بسیار تاثیرگذار است.

فعله‌گری آموزش را یکی از ابعاد اساسی توسعه انسانی برشمرد و اظهار داشت: در سال گذشته ۱۲ هزار و ۹۲۷ نفر ساعت آموزش برای ۱۲۹ نفر پرسنل رسمی برگزار شده که سرانه آموزش ۱۰۰ ساعت را دربر می‌گیرد.

وی با اشاره به برنامه‌ریزی دقیق برای آموزش کل پرسنل یادآور شد: برای همکاران قرارداد مدت معین ۸ هزار و ۹۷ نفر ساعت و برای ۵۲ نفر کلاس‌های آموزشی تشکیل شده که سرانه آموزش برای این گروه ۱۵۵ ساعت است.

مدیرعامل شرکت گاز استان کردستان آموزش نیروهای پیمانکاری را اینگونه تشریح کرد: برای ۸۹۲ نفر نیروی پیمانکاری شاغل در شرکت گاز استان کردستان ۳۳ هزار و ۸۹۵ نفر ساعت با سرانه آموزش ۳۸ برگزار گرده است.

فعله‌گری جمع کل ساعات آموزش برای بخش‌های مختلف نیروی انسانی در سال گذشته را ۵۴ هزار و ۸۸۹ نفرساعت ذکر کرد.

وی در پایان سخنانش پرسنل آموزش‌دیده را زمینه‌ساز تحول در سازمان‌ها عنوان کرد و گفت: افراد آموزش‌دیده می‌توانند نوآوری و خلاقیت بیشتری نسبت به افرادی که آموزش‌های لازم را ندیده‌اند داشته باشند که این امر باعث می‌شود بهره‌وری به سرعت افزایش یابد و زمانی این آموزش اثربخش خواهد بود که بصورت پیوسته و برنامه‌ریزی شده باشد تا پاسخگو اهداف  استراتژیک و کلان در سازمان‌ها شود.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.