از توزیع لوازم التحریر تا بسته‌های معیشتی توسط ستاد اجرایی فرمان امام

0 1
از توزیع لوازم التحریر تا بسته‌های معیشتی توسط ستاد اجرایی فرمان امام

رحمان هادی‌نژاد امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان (ره) همزمان با اعیاد غدیر و قربان اقدام به پخت غذای گرم و توزیع در بین نیازمندان خواهد کرد.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان زنجان با بیان اینکه این ستاد ۴۰ هزار پرس غذای گرم برای نیازمندان توزیع خواهد کرد، افزود: این اقدام با مشارکت و همکاری گرو‌های جهادی، موکب‌ها و هیئات مذهبی انجام می‌شود.

وی از آماده‌سازی ۶۰ سری جهیزیه به همت و مشارکت مسؤولان و خیران استان در قالب جهیزیه آسمانی خبر داد و بیان کرد: به مناسبت اعیاد پیش رو قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) اقدام به تهیه جهیزیه میان زوج‌های جوان نیازمند کرده است.

هادی‌نژاد به تهیه و توزیع لوازم‌التحریر نیز اشاره کرد و گفت: از اوایل شهریور‌ماه سال‌جاری لوازم‌التحریر برای دانش‌آموزان نیازمند توزیع می‌شود.

دبیر قرارگاه جهادی ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) در استان زنجان با اشاره به ادامه توزیع بسته‌های معیشتی توسط قرارگاه جهادی ستاد اجرایی امام، خاطر نشان کرد: این بسته‌ها میان اقشار نیازمند استان توزیع خواهد شد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.