از دعوت هندبالیست استان به اردوی تیم ملی تا تکمیل مجتمع ورزشی کارگران

0 1
از دعوت هندبالیست استان به اردوی تیم ملی تا تکمیل مجتمع ورزشی کارگران

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرکرد، اخبار ورزشی چهارمحال و بختیاری در ۷۲ ساعت گذشته را در ادامه می‌خوانیم.

پرتابگر چهارمحال و بختیاری راهی نیمه نهایی مسابقات جهانی شد

در پایان برگزاری مرحله مقدماتی رقابت ماده پرتاب دیسک مسابقات دو و میدانی قهرمانی جوانان جهان صادق صمیمی و محمدرضا رحمانی‌فر ورزشکاران جوان، کشورمان با ثبت حد نصاب‌های لازم و قرار گرفتن در جایگاه‌های دوم و چهارم  گروه‌های خود راهی مرحله نهایی این رقابت‌ها شدند.

در این مرحله صادق صمیمی با ثبت حد نصاب ۶۱.۰۱متر و  قرار گرفتن در جایگاه دوم گروه خود و همچنین محمدرضا رحمانی‌فر با پرتابی یه مسافت ۵۷.۹۳متر و قرار گرفتن در جایگاه چهارم گروه خود توانستند به مرحله نهایی راه یابند.

گفتنی است مرحله نهایی رقابت ماده پرتاب دیسک مسابقات قهرمانی جوانان جهان عصر دیروز برگزار شد.

دعوت هندبالیست استان به اردوی تیم ملی

مانوئل مونتایا فرناندز، سرمربی اسپانیایی تیم ملی هندبال پس از تماشای کلیه رقابت‌های لیگ برتر باشگاه‌های کشور، اسامی ۲۹ بازیکن را جهت شرکت در نخستین اردوی آمادگی تیم ملی هندبال اعلام کرد که رضا یادگاری بازیکن استان در این اردو حضور دارد.

گفتنی است؛ اردوی آمادگی تیم ملی هندبال بزرگسالان از ۲۸ مردادماه در هتل آکادمی المپیک آغاز شد و تا ۸ شهریورماه ادامه دارد.

تیم ملی هندبال خود را برای شرکت در رقابت‌های هندبال قهرمانی مردان آسیا آماده می‌کند که این رقابت‌ها بهمن ماه سال جاری در سالن ۱۲ هزار نفری تهران برگزار می‌شود.

رضا یادگاری هندبالیست شهرکردی و بازیکن فصل گذشته ذوب آهن اصفهان پس از انجام مذاکره با مدیران باشگاه سپاهان نوین و عقد قرارداد، با تیم سپاهان نوین در لیگ برتر هندبال مردان کشور حضور دارد.

این بازیکن جوان سابقه حضور در تیم ملی جوانان و امید جمهوری اسلامی ایران را در کارنامه ورزشی خود دارد.

کسب رتبه چهارم در رشته دوومیدانی کنیا برای چهارمحال و بختیاری

صادق صمیمی، پرتابگر هم استانی در اولین حضور خود در مرحله نهایی ماده پرتاب دیسک رقابت‌های دو و میدانی جوانان جهان با پرتابی به مسافت ۶۱.۰۷متر در جایگاه‌ چهارم قرار گیرد و مایکلاس آلکنا از لتونی با ثبت حد مصاب ۶۹.۸۱ متر قهرمان شد.

لازم به ذکر است، صادق صمیمی که یکی از امیدهای اول کشورمان در سال‌های آتی است، در خرداد ماه سال جاری مقام اول رقابت‌های جوانان کشور را کسب و باتجربه بدست آمده در اولین حضور خود در رقابت‌های جهانی تلاشش را برای کسب مدال دو چندان خواهد کرد.

مجتمع ورزشی کارگری آماده افتتاح است

به گزارش خبرگزاری فارس عملیات اجرایی سالن ورزشی و استخر شنای کارگران شهرکرد آماده افتتاح است که برای مجتمع ورزشی کارگری ۴ هزار و ۳۰۰  میلیارد ریال و برای استخر کارگران شهرکرد نیز ۵۲۰ میلیارد ریال هزینه شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.