اعتراض‌ها به «نتانیاهو» به سواحل تل آویو کشیده شد

0 0

                          اعتراض‌ها به «نتانیاهو» به سواحل تل آویو کشیده شد

به گزارش تابناک به نقل از فارس، رسانه‌ها از برگزاری تجمع اعتراضی به نخست وزیر رژیم صهیونیستی در سواحل تل آویو در روز شنبه خبر دادند.

به نوشته روزنامه «جروزالم پست» ده‌ها معترض به «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم اسرائیل روز شنبه با وجود ممنوعیت تجمع به خاطر کرونا، علیه وی در سواحل تل آویو شعار سر دادند. این معترضان از جنبش موسوم به «جنایت نخست وزیر» بودند که با دست داشتن تصاویری از نتانیاهو با وجود محدودیت وضع شده به دلیل شیوع کرونا در سواحل تل آویو علیه وی شعار دادند.

نارضایتی عمومی از نحوه مقابله نتانیاهو با شیوع ویروس کرونا و بحران اقتصادی ناشی از آن، هزاران نفر از جمله جوانان ساکن فلسطین اشغالی را به خیابان‌ها کشانده و معترضان خواستار استعفای نتانیاهو از سمت خود هستند. نخست وزیر رژیم صهیونیستی در انتظار محاکمه خود در دادگاه به اتهام دلیل فساد مالی است.

این دور از تظاهرات بزرگترین تظاهرات علیه نتانیاهو از سال ۲۰۱۱ به این سو است و پلیس بار‌ها با جمعیت حاضر به خشونت برخورد کرده است. معترضان طی هفته‌های گذشته بار‌ها در این تجمعات اغلب پرچم‌های آبی و سیاه را به عنوان نماد اعتراض خود در دست گرفتند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.