انتخاب ۲۲ اثر برتر پویش منطقه‌ای تولید محتوای سواد رسانه‌ای

0 0
انتخاب 22 اثر برتر پویش منطقه‌ای تولید محتوای سواد رسانه‌ای

به گزارش خبرگزاری فارس از جنوب کرمان، حسین اسحاقی از انتخاب آثار برتر پویش تولید محتوای سواد رسانه‌ای خبر داد و اظهار داشت: هیئت داوران این آثار از میان ۸۰۰ اثر دریافتی انتخاب کرده که اسامی آنان طی روزهای آتی در سایت اختصاصی پوش اعلام خواهد شد.

وی افزود: مقرر بود اختتامیه پویش در شهر تاریخی جیرفت برگزار شود که با توجه به شرایط حاد کرونایی کشور و جنوب کرمان، بنابر نظر شورای سیاستگذاری مراسم لغو و هدایا، لوح تقدیر و تندیس یادبود از طریق پست برای منتخبان ارسال شد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان و رئیس پویش منطقه‌ای تولید محتوای سواد رسانه‌ای تصریح کرد: نخستین پویش تولید محتوای سواد رسانه‌ای از سوی این اداره کل و مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی برگزار شد.

اسحاقی با اشاره به آغاز این پویش در اوایل سال ۹۹ با موضوع سواد رسانه‌ای و سبک زندگی ادامه داد: ارتقای کمی و کیفی صنعت تولید محتوای سواد رسانه‌ای در بستر شبکه‌های اجتماعی مهمترین هدف پویش به شمار می‌رود.

وی اضافه کرد: در فراخوان همچنین امکان ارسال آثار با موضوعات «نقش فضای مجازی در معرفی شخصیت سردار سلیمانی»، «سواد رسانه‌ای»، «تعادل بازار محصولات کشاورزی و جهش تولید» و «نقش سواد رسانه‌ای در مقابله با کرونا» نیز برای علاقه‌مندان فراهم آمد.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی جنوب استان کرمان گفت: شرکت کنندگان آثار خود را با محتوای مردمی و حرفه‌ای در قالب‌های صوت، تصویر و متن در شبکه‌های اجتماعی داخلی یا خارجی به اشتراک‌ گذاشته و سپس آن را در تارنمای پویش به نشانی Mediatechs.ir ثبت کرده‌اند.

اسحاقی با تجلیل از حامیان اصلی پویش بیان کرد: ریاست مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، معاون امور محتوایی مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی، رئیس سازمان بسیج رسانه کشور و دبیر پویش نیز نقش بسزایی در به سرانجام رسیدن این مهم داشته‌اند.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.