انجام ۶۱۶۶ ماموریت توسط اورژانس ۱۱۵ در کردستان/امدادرسانی به ۱۱۶۴ نفر

0 0
انجام  6166 ماموریت توسط  اورژانس ۱۱۵ در کردستان/امدادرسانی به 1164 نفر

 رضا پیرا در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در سنندج با اشاره به اقدامات، عملکرد و فعالیت‌های اورژانس ۱۱۵ در فروردین ماه سال‌جاری اظهار کرد: ۶ هزار و ۱۶۶ ماموریت شامل حوادث  تصادفی، غیر تصادفی، مسمومیت‌ها و بیماری‌ها در فروردین ماه جاری در استان انجام شده که ۴ هزار و ۴۴۴ ماموریت از این تعداد مربوط به بیماری‌ها است.

 مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان افزود: یک‌هزار و ۳۵ مورد از کل ماموریت‌های انجام شده مربوط به حوادث تصادفی و ۶۸۷ مورد مربوط به حوادث غیرتصادفی بوده است.

پیرا خاطرنشان کرد: طی مأموریت‌های انجام شده به ۹۵۴ مصدوم  مربوط به حوادث تصادفی و ۲۱۰ مصدوم ناشی از حوادث غیر رانندگی امدادرسانی شده است.

اعزام ۱۹۷۸ مصدوم غیر تصادفی به بیمارستان  

وی از اعزام یک هزار و ۹۷۸ مصدوم حوادث غیر تصادفی به بیمارستان‌های استان در یک ماه اخیر خبر داد و گفت: ۸۰۱ مصدوم بر اثر سوانح رانندگی با همت نیروهای امدادی این مرکز  به بیمارستان اعزام شده‌اند.

مدیر اورژانس پیش بیمارستانی و حوادث دانشگاه علوم پزشکی کردستان  با بیان اینکه در مدت زمات یاد شده ۹۴ مورد مسمومیت در استان  به مرکز پیام ۱۱۵ گزارش شده است، خاطرنشان کرد: از این تعداد ۱۷ مورد مسمومیت با گاز منواکسید کربن اعلام شده است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.