با حمایت دستگاه قضا از تعطیلی ۱۵ واحد تولیدی کردستان جلوگیری شد

0 0
با حمایت دستگاه قضا از تعطیلی 15 واحد تولیدی کردستان جلوگیری شد

به گزارش خبرگزاری فارس از سنندج، محمد جباری ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کردستان اظهار داشت: سال گذشته با ورود دستگاه قضایی و پیگیری‌های مکرر ستاد اقتصاد مقاومتی استان از تعطیلی ۱۵ کارخانه و واحد تولیدی در کردستان جلوگیری شد.

جباری خاطرنشان کرد: در پایان سال گذشته دبیرخانه ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کردستان از معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم به دادسرای عمومی و انقلاب منتقل شده است.

دبیر ستاد اقتصاد مقاومتی دادگستری استان کردستان افزود: از ابتدای سال‌جاری که دبیرخانه این ستاد به دادسرای عمومی و انقلاب سنندج انتقال یافته است بر رفع مشکلات واحدهای تولیدی و صنعتی شامل شرکت آرام پلاست، شرکت شن و ماسه‌بندی سقز، شرکت الماس غرب و طرح‌های گاوداری شیری فقیه سلیمانی و قروه متمرکز شده‌ایم.

وی افزود:‌ امیدواریم هرچه سریع‌تر بتوانیم با ارائه تسهیلات بانکی و… رونق را به تولید این کارخانجات و واحدهای تولیدی در سطح استان برگردانیم.

دادستان عمومی و انقلاب سنندج با تاکید براینکه درصدد رفع مشکلات سایر واحدهای تولیدی استان هستیم، عنوان کرد: حمایت از تولید، نظارت بر ضابطین و مبارزه با اراذل و اوباش در دستور کار د ادگستری است.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.